sultanbeyli hamidiye tesisatçı

Sultanbeyli Hamidiye tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Isıtma tasarrufu sağlayan petek temizliği servisidir. Petek temizleme yakıt tasarrufu sağlar mı? Ne zaman peteği temizletmeliyim? Bir, iki sene aralığında temizlenmesini öneriyoruz, hatta her sene yaptırmanız yakıt harcamalarında oldukça düşüş sağlayabilir ve ısınma kalitenizi artırır. Bunun sebebi sürekli su içinde üreyen pasın, kirecin makine takılması sonucunda basınçlı su ve solüsyon ile yıkanarak alınmasından geçmektedir. Kaç tane petek olduğu, kirlilik miktarı, tesisat ve kombi bakımı dahil petek temizleyen firmalar olarak ne kadar düzeltilmesi gereken işlem varsa eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz. Hiçbir peteğe zarar vermeden makinelerimiz ile yapılacak bu işlemler için önceden servis açtırınız.

Hamidiye Su Kaçağı Tespiti

Hamidiye tesisatçı robotla kırmadan tıkanıklık açma ustası bulunduran ekiptir. Sırf insan gücü bazı şartlarda yetersiz kalmaktadır. Her türlü senaryoya karşı hazırlıklı olmak gerekir. Modern makineyle ustalarımız kanaldaki atık birikintilerinin görüntülerini videolu olarak görür ve o noktaya robot makinemizde ki yay sistemi takarlar. Sürekli tuvaletim tıkanıyor, banyo küveti yine taştı veya farklı sorunlarda kanalın içine betonun kırılması olmadan görüntü alıp, robot makineyle birkaç saat içinde sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Sultanbeyli Hamidiye tesisatçı boru patlağı su sızıntılarını kırmadan bulan su kaçağı tespiti ekipleridir. Temiz su borusu kaçağı var diyorsanız hemen vanaları kapatmalısınız. Bazen en küçük rutubet, küf bile bunun göstergesi olabilir ve kendiliğinden geçmez. Ekibimiz dairenizle sınırlı basıncının ne olduğunu gözlemler. Bazen basınç fazladır ve patlama yapabilir. Basınç değeri normal değerden fazlaysa inanılmaz bir su açığa çıkacaktır. Dedektör taraması sonucunda sesleri dinleyerek yerini bulabilir ve her türlü şebeke , sıcak su borusu kaçağı bulma işlemlerini hasarsız bir şekilde yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ