sultanbeyli turgut reis tesisatçı

Sultanbeyli Turgut Reis tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve makineli petek temizliği işlemleri yapmaktayız. Firmamız noktasal su kaçağı tespiti ve kırmadan sızıntı yerinin bulunması işlemleri yapar. Tesisat bakımı yeterince iyi yapılmayan sistemlerde sızıntılar oluşabilir. Örneğin, galvaniz boruda kahverengi pis su akıntısı paslanmayı işaret etse de bazı korozyon üreyen bölgelerde su sızıntıları oluşabilir. Islaklığı görüyor ve önemsemiyorsanız kendiliğinden geçmeyeceğini bilmelisiniz. Tesisatın ıslattığı duvarları görmesek bile basınç testleri ile sızdırdıklarını kanıtlayabiliriz. Özel makine ile kesilecek boru parçasının yerine yenisinin takılması, conta ve kaynak ayarlarının yapılması, detektör taramaları ile yapılacak dinleme işlemleri ile hatasız yerlerin bulunmasından hemen sonra uygulanır.

Turgut Reis Su Kaçağı Tespiti

Turgut Reis tesisatçı havlupan, kombiyle kırmadan sökmeden makineyle petek temizliği yapan firma olup garantili işlemler sunuyoruz. Kombi, tesisat bağlantıları ve petek bu üçü sorunsuz ise harika ısınırsınız. Petek içi sürekli kirlenir, önlenemez. İşlemler iki seneye bir bizden alınarak getirilecek cihazdan aktarılacak temizleme sıvıları ile işlemler birkaç saatte sonlandırılabilir. Tüm petekteki kirleri makinemiz önce yıkamakta, sonra çekmekte olup, simsiyah kalmış petek sıvıları berraklaşmaya ve su sıcaklığını daha iyi iletecek duruma gelmesi için birkaç saatlik çalışma yeterli olmaktadır. Yakıt tasarruflarını düşürme ve peteğin yaydığı sıcaklığı artırma hedefli destekleri de bu çalışma ile elde edebilirsiniz.

Sultanbeyli Turgut Reis tesisatçı ucuz tuvalet tıkanıklığı açma ücreti ile tıkanıklık açma işlemleri yapan tesisat firmasıdır. Kaliteli ve uygun rakamları sunmaya devam ediyoruz. Robot atık parçalayıcı robot ile pimaş boru içindeki tüm nesneleri sıkıştıkları alanlarda parçalama işlemini ilk birkaç metreden, 10’larca metre uzaktaki kanal içlerinde bile uygulamaktayız. Rastgele değil, kameralar ile bularak kanaldaki tüm problemleri tespit edip olası tesisat sorunlarını atık yerlerini de dilerseniz kanıtlarını sizlerle paylaşıp doğru adımları atmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ