bağcılar göztepe tesisatçı

Bağcılar Göztepe tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı bulma, makineli tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri vermekteyiz. Tıkanmış borudaki atıkları kanalizasyona kırmadan gönderen makine kullanmaktayız. Gider borusunda tıkanıklık açma nasıl yapılır? Gider kanalı altında bazı yer yer boşluklar varsa çökme yapıp, kanalda daralma ve o bölgelerde tıkanıklık oluşturabileceğini biliyor musunuz? Bu ve benzeri pek çok durumu kameralar ile bularak o alana atık delici yay göndeririz. Yay insan gücü ile değil, robot cihaz ile gönderilir ve güç verilmesi ile atıklar parçalanır. Arızalı gider borularını onaran tüm işlemler bu araştırma sonuçlarına göre doğru olarak yapılabilir.

Göztepe Su Kaçağı Tespiti

Göztepe tesisatçı sökmeden petek temizliği yapan servistir. Kombide suyu ısıtan ve ileten parçalardaki arıza soğumanın nedeni olabilir. Peteğe sıcak su gelse de iletilmezse yine soğuma yapar. Petekte verimli sıcak ayarı için reglaj düzenlemesi, hava alınması her zaman yeterli olmaz. Eksiklik nerede ise hasarsız incelenmesi, düzeltilmesi lazımdır. Peteklerdeki tüm kirlilik kısa sürede alındıktan sonra bazı testler ile daha peteğin daha iyi ısınması için düzenlemeleri de yapmış olacağız.

Bağcılar Göztepe tesisatçı su kaçağını bulmak için dedektör cihaz kullanan servistir. Su tesisatında kırmadan onarım yapan cihaz bizde mevcuttur. Analiz aşamasında kullandığımız birkaç sistem vardır ve sızıntının sizde, komşunuzdan gelip gelmediğini anlarız. Örneğin, teras katından duvarda ıslaklık var ise o kata çıkar ve tesisatta basınç testi yaparız. Eğer su sızıntıları varsa su kaçağı tespiti cihazında görülür. Dedektör taramaları ile devam eder ve yerlerini buluruz. Eğer belirti yoksa izolasyon problemi olabilir. Bu yüzden ıslaklık, nem gibi belirtileri göz önüne alarak araştırma yapar ve doğru onarımları sürdürürüz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ