esenler birlik mahallesi su tesisatçısı

Esenler Birlik Mahallesi su tesisatçısı firmamız cihazla su kaçağı bulma, kameralı tıkanıklık açma ve robotlu petek temizliği servisleri vermektedir. Evlerde ve iş yerlerinde gizlenmiş su sızıntı yerlerini bulma da su kaçağı tespiti araştırması yaparız. Yaşam alanınıza fazla gelen su faturaları, duvar ıslaklıkları, tavanda küflenmeler ve parkelerde kabarmalar oluşuyorsa bizi arayın. Çünkü bizler kaçaklar ne kadar beton arkasında olursa olsun kırmadan kaçak yerini bulabiliriz. Lağım kokuları da varsa dairenizdeki tüm lağım tesisat borularına kamera ile bakar ve sızma yerlerini hemen bulabiliriz. Betonun arkası kolaylıkla cihazlarımız ile dinlenirken sızma yerlerini buluyoruz ve hemen değiştirme süreçlerine başlayabiliyoruz.

Birlik Mahallesi Kameralı Tesisatçı

Birlik Mahallesi su tesisatçısı firmamız tıkanmış giderin yeniden açılması ve sorunsuz hale gelmesi konusunda uzmandır. Giderin içinde peçete, tuvalet kağıdı veya farklı nesneler bile olsa elimizde bulunan robotlar ile hızlıca sizlere ulaşabiliriz. Öyle ki plastik gidere ve mevcut boru düzenine zarar vermeden küçük alan kaplayan robot sistemleri kullanarak adımlarımızı öyle atmaktayız. Her hamlemizde mutlaka kamera ile incelemeleri yaparak doğru bölgeleri yeterince temizlediğimizden emin oluyoruz. Tuvalet içinde sıkışmış nesneleri geri çıkartabilecek, atıkları yavaşça ve sisteme zarar vermeden ilerletebilecek cihazlarımız ile en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

Esenler Birlik Mahallesi su tesisatçısı her binada ısınma problemi olan kaloriferlerin pas ve kireçten arındırılması için garantili petek temizliği işlemlerini sürdürmekteyiz. Ortalama olarak 2-3 saat gibi bir süre içerisinde makineler aracılığıyla başlatılacak işlemler sonucunda her türlü peteklerin ilk günkü gibi son derece sıcak bir halde çalışması Esenler Birlik Mahallesi tesisatçı firmamız tarafından sağlanabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ