güngören mareşal çakmak su tesisatçısı

Güngören Mareşal Çakmak su tesisatçısı firmamız kırmadan su kaçağı bulma, robotla tıkanıklık açma ve cihazla petek temizliği işlemleri yapmaktadır. Peteklerin yarından aşağısının altının ısınmamasını garantili petek temizliği yapan firma olarak düzeltmekteyiz. Peteğin kenarından, kombiden, havlupandan, zeminden ısıtmalı petekler için uygun bağlantı kısımlarından kirli suları çekip, ekleyeceğimiz temizlik solüsyonları ile 45 dakika aralığında yıkarız. Tüm ne kadar madde varsa çözünür ve petek içine zarar vermeyen makine ilaçlı temizleyici olmasından dolayı korkmanıza gerek yoktur. Basınçlı su makinesi bu suları çekerken, kirli maddeleri cihazımızda ki bir bölümde biriktirir ve sonrasında bir dizi testler, düzeltme ayarları yapılır ve tadilat, kırma, dökme olmadan petek temizleyen İstanbul firması olarak mükemmel sonuçların alınması için çabalamaktayız.

Mareşal Çakmak Su Tesisatçısı

Mareşal Çakmak su tesisatçısı su sızıntılarını kırmadan bulan cihaz kullanır. Fayans ve duvar içi göz ile gözükmese de işitsel olarak su sesleri dinlenebilir. Su tesisatına takılacak test pompası sızma varlığını anlamamızı sağlar. Örneğin, mutfaktaki musluk su tesisatında devamlı sızıntı varsa ses detektörü tutulduktan sonra belirlenen kısımda hafif bir bölgeyi kırarak oradaki arızalı su tesisatını en az hasar ile onarabiliriz. Profesyonel su kaçağı tespiti işlemlerinde uygun fiyatlı çalışmalarımız devam etmektedir.

Güngören Mareşal Çakmak su tesisatçısı kameralı sistemi ile gider açan tesisatçı firmasıdır.Yağ ve birikmiş yabancı maddelerin tıkanmasını kamera ile bakarak neyin tıkadığını bulma işlemini hızlı bir şekilde yaparız. Cam kırıkları , peçete ve yabancı maddeler vs. ne olursa olsun yerini saptar ve giderin içini kırmadan açan robot cihazdaki yay aparatın tamamen tesisatın giderindeki atıkları kavramasını sağlarız. Cihazın dönme gücü sayesinde atıklar ne kadar sert ve ne kadar sıkışmış olursa olsun temiz duruma getirir ve lavabo içerisindeki boruyu daha kolay ve hızlı bir şekilde çantadaki temizleme aparatları ile yine hasarsız bir şekilde düzeltiriz. Güngören Mareşal Çakmak tesisatçı firmamızı arayarak bu tür sorunların üstesinden gelmemizi sağlayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ