zeytinburnu sümer tesisatçı

Zeytinburnu Sümer tesisatçı firması olarak robotla petek temizliği, cihazla su kaçağı tespiti ve kırmadan tıkalı gider açma servisleri vermekteyiz. Çamurlaşmış ve kireçli peteği yerinden sökmeden petek temizliği yapan firmadır. Basınçlı su ile peteğin içerisinden pas, tortu ve kireçlenmeyi peteğin içerisinde hareket ettirip dışarıya atıyoruz. Bu nesneler petek içerisindeki sıcak suyun hareket alanını kısıtlayarak peteğin orta ve üst taraflarının ısınmasına engel olur. Kimyasal ilaçlarımızla ve tesisata bastığımız basınçlı su ile peteğinizin içerisindeki pisliği temizleyerek eski ısısına ulaştırıyoruz.

Sümer Su Kaçağı Tespiti

Sümer tesisatçı olarak yoğun kir altındaki tüm giderleri rahatlatmayı amaçlıyoruz. Atıklar için en iyi yapılabilecek kenetlenmiş durumuna son vermek ve onları parçalamaktır. Zaten ondan sonra hemen yok olacaktır. Örneğin, döner başlıklı sistemimiz ile atıkların en derin kısmına geçebilecek kadar etkiliyiz. Kamera ile zaten en baştan sona kadar takip yapılıyor ve boru zedelenmesinin önüne geçiliyor. Geriye kalan cihaz kolu ile baskı oluşturmak ve gider içine ayrışmalarını sağlamak. Tesisatçı firmamız sürekli işe hazır halde sizlerin telefonunun beklemektedir.

Zeytinburnu Sümer tesisatçı kaçak arama ve sızıntı bulma cihazı kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktadır. Lağım kanallarında sırf kamera takibi ile hasarlı kısımları onarıma geçebiliriz. Kombiden bataryaya bağlı sulardaki kayıpları görmek için termal kamera ile incelemek yeterlidir. Şebeke hatlarında sadece basınç testleri ile su kaybının net görülmesi ve hatta bazı sıvı aktarımı ile onarımını kontrol edilmesi dahil hepsini önermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ