üsküdar selimiye tesisatçı

Üsküdar Selimiye tesisatçı firmamız cihazla su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve sökmeden petek temizliği servisleri vermektedir. Yerden ısınan, duvardaki kalorifer petekleri için kırmadan petek temizliği işlemleri yapmaktadır. Kombili, kombisiz, merkezi ısıtmalı evlerde az ısınan petekler için kirlilik duruma bakarak güçlü ilaçları ekleyerek zararsız şekilde kanal katmanlarının temizlenmesine ne dersiniz? Petek soğumasına kalıcı çözüm için tesisat problemi ve kirlilik durumlarının yok edilmesi gerekir. Kombi bakım hizmetleri de sunan ekibimiz özel getirilen bir makine ile basınçlı şekilde tüm suları çekerek, devir daimden sonra tüm ayarları yapmaktadır. Kombinin fazla doğal gaz yakması problemi evinizde mi var. Bahsettiğimiz yöntem işinize yarayabilir.

Selimiye Su Kaçağı Tespiti

Selimiye tesisatçı ekipleri binalarda su kaçağını bulan cihazı kırmadan kullanarak su kaçağı tespiti için garantili çözümler sunmaktadır. Amatör firmalar ucuz fiyat ve pek çok yeri kırıp dökerek binalara zarar verebilir. Profesyonel firmalar akılcı teknolojiler kullanılır. Kombi su tesisatında kaçak yerini termal kamera ile kırmadan bulma işlemlerinde ilgili cihazı yüzeylere tutmamız yeterlidir. Şebeke borusunda kaçak onarımı yapmak için basınç değerini ölçerek uygun aralıkta yer almak şartı ile şebeke borusunu ilaç ile kırmadan onarma gibi hiçbir noktayı kırmadan çözümlerde bizde bulunmaktadır.

Üsküdar Selimiye tesisatçı tuvaleti tıkanmasını önleyen robot cihaz ile tıkanıklık açma işlemini kırmadan yapmaktadır. Bazı ucuz tel, kimyasal ve yaylar gider borularındaki contaların erimesine neden olabilir. Tesisatın komple değiştirilmesi sonucu bile çıkabilir. Halbuki küçük bir kamera tuvaletin içinden atıkları görmemizi sağlar. Tuvaleti gider içinden açmak için kanala, o belirlenen pimaş içine tel yerleştirilir. Tel, ucuz mekanik tasarım değil robot cihazın atık türüne göre seçtiğimiz uzvudur. Tele titreşim ve ilerletici darbe yapılır. Tuvaletteki atıkları kanalizasyona kırmadan göndermek için zararsız ve tadilatsız çözümdür.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ