güngören güneştepe tesisatçı

Güngören Güneştepe tesisatçı firmamız robotlu petek temizliği, cihazlı su kaçağı tespiti ve kırmadan tıkalı gider açma servisleri vermektedir. Alt kata su sızmasını kırmadan kontrol eden su kaçağı tespiti firmasıdır. Cihazla alt kata sızmasını tarayabiliriz. Islaklık olan tavana ait kata çıkarız. O katın zeminine tutulacak ses, sıcaklık belirtilerini analiz eden cihazlar kullanırız. Bazen tesisat kaçakları olabilir. Bazen de sizinle de alakası yoktur. İzolasyon su kaçağı zemine ulaşmış bile olabilir. Tüm bunların ayrımını basınç testleri ile teyit ederek sıvı kaybı miktarı, nereden geldiği ve onarılacak alanları tespit ederek işlemleri yapabiliriz.

Güneştepe Su Kaçağı Tespiti

Güneştepe tesisatçı kombi petek tesisatında doğal gaz faturasının yüksek gelmesini araştıran petek temizliği firması olup cihaz taramaları yaparak çözüm üretiyoruz. Petekteki sular eksiliyorsa o alanlar artık ısınmaz. Termal kamera ile tespit eder, kapatma sıvıları kullanırız. Peteklerin sökülmediği bir diğer işlem petek içindeki tortu, kireç gibi maddeler olup bunlar durduğu sürece petekteki sıcak su yine bu alanları doldurmaz. Hemen makine bağlar ve sert yerleşmiş bu maddeleri ilaç ile yıkar ve makinedeki basınçlı su ile çekeriz. Petek suyunun berrak hale gelmesini, havasının alınmasından tutun da tüm ayarları ve kombi varsa bakım hizmetleri gibi çok yönlü hizmetleri bizden alabilirsiniz.

Güngören Güneştepe tesisatçı kaliteli gider borusu tıkanıklık açma tesisat hizmetleri sunan firmadır. Uygun, kaliteli fiyatlar ile gider kanallarını açıcı cihaz kullanımı devam etmektedir. Örneğin, tuvalet tıkanıklığını açan elektrikli robot cihaz ile kanalın direkt içindeki yoğun atıklar bile olsa özel yaylar ile parçalarız. Atık parçalandığı zaman içindeki çok sayıda su kütlesi boşluk oluşan pimaş içinden akar gider. Kısa bir uzaklıkta değil, kanalların içinden 10’larca metre içeriye özel çelik halatı ile erişim sağlayacak temizleyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ