kadıköy feneryolu tesisatçı

Kadıköy Feneryolu tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, cihazla su kaçağı tespiti ve makineli petek temizleme servisi vermektedir. Fayanstan alt kata akan suyu fayansı kırmadan bulan su kaçağı tespiti servisiyiz. Her bina değerlidir. Fayansın altında su akıyor ise oranın kırılması ilk adım olmaz. İlk önce cihaz verilerine bakılması gerekmektedir. Fayans arasındaki sızdırmaz macunlar eskir ve size bile su akıntısı gelebilir. Fayans içindeki su seslerini dinleyen cihaz ile su kaçağının yerinin hatasız bulma işlemleri yapabiliriz. Ses yapmıyorsa, fayansın içindeki tesisat için basınç testi uygularız. Sizin katınızdan geldiğini teyit ederiz. Bu aşamada tadilatsız çözümlerden bir tanesi olan su kaçağını onaran ilaçla su kaçağını durdurma işlemleri bile yapılabilir.

Feneryolu Su Kaçağı Tespiti

Feneryolu tesisatçı kaliteli petek temizlik ilacı kullanan petek temizliği servisidir. Tesisat temizliği nasıl yapılır? Petek temizleme makinesi suyun tazyikli basılması için kullanılır. Tek başına suyu basıp çekerek kaliteli sonuç her zaman alınmayabilir. Çünkü yıkama sıvıları birikmiş kirlerin suda salınmasını sağlar ve tamamen alınmasını bu sayede sağlayarak temiz sonuç için idealdir. Makinemiz kollektöre yerden ısıtmalı tesisat temizliği için bağlanırken, kombi, havlupan kısımlarında petek gibi ekipman içlerini temizlemek için kullanır ve duruma göre ilave sıvı eklenmesi ile temiz duruma getirilmesi yapılır ve koruma sıvıları da mutlaka eklenir.

Kadıköy Feneryolu tesisatçı olarak tıkanıklık açma robotu kullanımına önem vermekteyiz. Atıklar çamur gibi üst üste binerek dik ya da yatay düzlemleri doldurabilir. Onları kavrayacak türde yay sistemleri vardır. Elektriksiz yani insan gücü ile olan yöntemler zarar vericidir ve çatlama, kırılmalara yol açabilme durumları vardır. Fakat biz fazla baskı oluşturmadan ve kontrollü kameralı sistemlerle araştırarak gerekirse birkaç defa uygulamalı olarak robot cihazdaki titreşimleri iletecek yayı takarak zemindeki fayansı betonu, fayansı kırmadan pimaş açma işlemlerini sizlere sunuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ