beşyüzevler tesisatçı

Beşyüzevler tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve makineli petek temizleme servislerimiz mevcuttur. Tıkanıklıklar çoğunlukla gider tahliye borularında meydana gelir. Bunun oluşmasının nedeni ise giderin küçük olup atılan atıkların gidere büyük gelmesidir. Bu yüzden oluşan tıkanmalar ilk sırada yer almaktadır. Her ne kadar tıkanmaz düşüncesiyle attığınız atıklar hemen olmasa bile belli bir süre sonra boruyu tıkar. Bunu suyun geri tepmesinden ve giderden gelen kötü kokulardan da anlayabilirsiniz. Bu sıkıntıları çözmek için ilk olarak tıkanıklık bölgesinde bir araştırma yapmaktayız. Bu araştırma sayesinde ön bilgiye sahip olup sonradan tıkanıklık açma işlemine geçeriz. Bu işlemi de son teknoloji cihazlarla yapmaktayız. Bu sayede de hiçbir kırma dökmeye yer vermeyiz.

Beşyüzevler Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa Beşyüzevler tesisatçı olarak ısıtmayan petek problemini çözmek için petek temizliği hizmeti veriyoruz. Petek temizleme her iki yılda bir yapılması gerekmektedir. Çünkü temizlik yapılmış olsa bile iki yıl sonra bu kirlilik tekrardan meydana gelecektir. Her ne kadar biz temizlik işleminden sonra petek temizleme kimyasalı koysak da bu ilaçta en fazla bir sene daha bu atıkların oluşmasını engeller. Makineli olarak yaptığımız işlemlerde peteklerinizin hiçbir tanesi sökmeden sizlere geri teslim etmekteyiz. Cihazı olmayan firmaları tercih etmemelisiniz. Bu firmalar ve tesisatçılar petekleri sökerek evinizi temizlik açısından kötü bir hale getirerek temizleme işlemini öyle yapmaktadırlar. Bu yüzden bu hizmeti almadan önce çağıracağınız firmaya cihazları olup olmadığını sormayı unutmayınız.

Beşyüzevler tesisatçı duvar, fayans ve mermer arkalarında oluşan su sızıntıları kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vererek bulmaktadır. Su kaçaklarını eskisi gibi değil artık yeni teknolojik cihazlar ile bulmaktayız. Tespit aşamasında hiçbir kırma işlemine yer verilmezken onayınız alındıktan sonra yapılan onarım işleminde çok az bir kırma meydana gelecektir. Ama bu kırmayı yaptıktan sonra onun onarımını da bizler garantili olarak yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ