bakırköy zeytinlik tesisatçı

Bakırköy Zeytinlik tesisatçı firmamız makineli su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve makineli kombi petek temizliği servisleri vermektedir. Ekiplerimiz binalarda cihazla su kaçağını kırmadan bulan su kaçağı tespiti çözümlerini sunmaktadır. Amatör firmalar ucuz fiyat ve pek çok yeri kırıp dökerek binalara zarar verebilir. Profesyonel firmalar akılcı teknolojiler kullanır. Kombi su tesisatında kaçak yerini termal kamera ile kırmadan bulma işlemlerinde ilgili cihazları yüzeylere tutmamız yeterlidir. Şebeke borusunda kaçak onarımı yapmak için basınç değerini ölçerek uygun aralıkta yer almak şartı ile şebeke borusunu ilaç ile kırmadan onarma gibi hiçbir noktayı kırmadan çözümlerde bizde bulunmaktadır.

Zeytinlik Su Kaçağı Tespiti

Zeytinlik tesisatçı petek temiz olsa bile kombi arızasından dolayı petek ısınmıyor, soğuk kalıyor olabileceği konusunda uyarmaktayız. Kombideki filtre kısmı atık ile dolabilir veya farklı bir arızası vardır. Kombi sağlam, sorunsuz ama petek ısınmıyor ise petek temizliği için gerekli olup olmadığı hemen araştırılır. Peteğin kenarından veya havlupan kısımlarından cihazımızda ki kimyasal ilaç gönderilir. Güçlü şekilde basınçlı suyun etkisi ile kanaldaki tüm kirlenmeler çekilir, peteklerde bırakılmaz. Kombi fazla yakıyor, doğal gaz faturam fazla geldi nasıl düzelir gibi sorularınız da fayda  görebileceğiniz bu işlemleri öneriyoruz.

Bakırköy Zeytinlik tesisatçı gider tıkanmasını önleyen robot cihaz ile tıkanıklık açma işlemini kırmadan yapmaktadır. Bazı ucuz tel, kimyasal ve yaylar gider borularındaki contaların erimesine neden olabilir. Tesisatın komple değiştirilmesi sonucu bile çıkabilir. Halbuki küçük bir kamera giderin içinden atıkları görmemizi sağlar. Tuvaleti gider içinden açmak için kanala, o belirlenen pimaş içine tel yerleştirilir. Ucuz mekanik tasarım değil robot cihazın atık türüne göre seçtiğimiz aparattır. Tele titreşim ve ilerletici darbe yapılır. Giderdeki atıkları kanalizasyona kırmadan göndermek için zararsız ve tadilatsız çözümdür.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ