bağcılar mahmutbey tesisatçı

Bağcılar Mahmutbey tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, makineli tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri vermekteyiz. Patlayan su borusunu arama cihazı kullanarak su kaçağı bulmaktayız. Su kaybının yoğun halde olduğu kısımlardaki belirtiler aşinadır. Ses dalgalarını dinlemede kullanılan dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti için hatasız yerlerini bulabilmekteyiz. Hasarlı durumdaki boru hatları için yapılacak pek bir şey yoktur. Yani kaynak ile tekrardan tutturulması imkansızdır. En doğrusu kırılmış su borusunu bulup, onarım yapma işlemidir. Anlattığımız cihaz ile yalnızca delinmiş ve küçük de olsa ses çıkartma olayı varsa da bu aygıtın kullanılması ile yerlerini bulabiliriz.

Mahmutbey Su Kaçağı Tespiti

Mahmutbey tesisatçı kanal içlerinde sıkış ve birikme yapmış maddeleri temizleyebiliriz. Kıvrımlı çelik yaylar tıkanıklık açma için kullanılır. Robot cihazın yaklaşıl olarak otuza yakın aparatı mevcuttur. Elektronik kablo kanala girer. Bu aparat ise en ileride bulunur. Cihaz kumanda paneli çalıştırılır. Atıklarda devinim oluşturulur ve harekete başlar. Geriye gelmemesine özen gösterilir. Yalnızca kanalizasyonun ileri ucuna gitmesi sağlanır. Dairenizde kesinlikle tekrardan tıkanma olmayacak şekilde kamera kullanımı ile sorunun devam edip etmediği kontrol edilir.

Bağcılar Mahmutbey tesisatçı kalorifer borularına ve paneline zarar vermeden, kırmaya ve sökmeye gerek kalmadan petek temizliği işlemini makineler ile yapmaktadır. Radyatörlerin en iyi temizlenmesini sağlayacak cihazlar vardır. İki kablo takılması ile peteğe su aktarımı ve kirli suyun çekilmesi mümkündür. Yavaş ivmelerde değil dakikadaki hız 100 litre olacak şekilde ayarlayabiliriz. Radyatör içindeki kirlerin çıkarılması, petek sularında temizlik yapılması için solüsyon eklemelerinde bulunuruz. Yalnızca temiz su ve kaloriferin içindeki metali aşınmalara ve çürümelere karşı koruyucu sıvıların kalacağı bir sistemde genelde çokça yakıt tasarrufları ve sıcaklığı artan odaları elde etmek mümkündür.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ