bağcılar yıldıztepe tesisatçı

Bağcılar Yıldıztepe tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, cihazla su kaçağı tespiti ve makineli petek temizleme servisleri vermekteyiz. Doğal gaz ile ısınan kaloriferlerde petek temizliği hizmeti için İstanbul’da ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz. Pahalı ücretleri unutun. Veya daha önce sırf gösteriç için ucuz malzemeler ile yardımcı olan ve pişman olduğunuz servis firmalarını unutun. Biz her şeyi garantili olarak sunuyoruz. Ekiplerimiz petek sisteminde çalışmaya başlamadan önce arıza var mı veya hatalı döşemeler, termal cihazlar ile petek ısıları ve oda sıcaklarının ölçümü ve daha pek çok konu da ön araştırma yapar. Hatta not aldığımız öncesinde ve sonrasında gibi karşılaştırmalarımız da bulunmaktadır. Kombi sıcaklığında artış olduğu halde peteklerin pek o kadar artmaması hatta ılık veya soğuk kalmasının önünde kesinlikle düzenli petek temizlenmemesi vardır. Biz bu eksikliği 2-3 saat gibi zamanda güçlü ve kaliteli kimyasalların havlupan girişi ile tüm petek sistemlerine yerleşmesi ve oradan başlayarak kirliliğin düzenli olarak dışarı aktarılması gibi aşamalarda sizlere sunabiliriz.

Yıldıztepe Su Kaçağı Tespiti

Yıldıztepe tesisatçı mutfak giderini temizleme işleminde neden tıkanıklık açma cihazları kullanmalıyız sorusuna cevap vermek isteriz. Öncelikle bu işlem için yalnızca bir tane cihaz vardır ve her türlü kanalda kullanıyoruz gibi bir şey yoktur. Batarya veya musluklarda ki atıklar sıvı olduğu için genelde içinde pek bir birikme olmaz ya da kanalları kilolarca doldurması zordur. Bu nedenle lavabo kanalı içinden su sıkılarak temizleme metodunu kullanırız. Plastik olan lavabo kanallarını kırmaya veya betonu delmeye hiç gerek olmadan çok sayıda pisliği ortadan kaldırabiliriz.

Bağcılar Yıldıztepe tesisatçı akustik dinleme cihazları ile temiz su borusunda kaçak yapan boruları su kaçağı tespiti sistemi yani cihazlar ile bulabiliriz. Basit ve standart aygıtlardan bahsetmiyoruz. Sesler ile boru sistemlerinin yüzeyinde olsa bile bile analizleri cihaza girerek uygularız. Çok küçük su kayıplarından daha büyük türde delinen veya parçası çıkan sistemler dahil akan suyun yerleri bulunurken, ekip aracımızda bulunan matkap ve yeni boru sistemleri ile değişimi yaparken kırılan fayansları veya duvarları da değiştirebilen firmamızın olduğunu da eklemek istiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ