kartal topselvi tesisatçı

Kartal Topselvi tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve tıkalı gider açma işlemleri yapmaktayız. Petek modelleri fark etmeksizin petek temizliği yapan firmadır. Petek arkası, önü soğuk ılık gibi durumlarda petek ayarının yapılması tesisata girin yapan su dolaşımında sıkıntı, petek içi kirlilikten dolayı olabilir. Komple inceleme yaparak petek aksesuarına zarar vermeden kireci, pası tamamen sökecek uygun fiyatlı petek temizleyen firma ekibimiz bir makineye bağlar ve hortumlar aracılığı ile tüm petek suyunun dakikada defalarca sirkülasyonunu başlatır. Petek temizleme ücretleri nasıl belirlenir? Petek sayısı ve türüne göre belirlenir ve bizleri arayabilirsiniz. Petek bakımı 1-3 saat vakit alır ve etkisi 2 seneye yakın devam eder. Isınma ve doğal gaz tasarrufu anlamında pek çok olumlu yönü vardır.

Topselvi Su Kaçağı Tespiti

Topselvi tesisatçı kırmadan su arızası arayan servistir. Fayans su sızdırıyor ise su kaçağı tespiti sistemlerinin test edilmesi gerekir. Fayans ıslanırsa çatlayan yerlerden veya derz arasında su sızar ise alt kata akabilir. Bazen boru patlar ve farkında olmazsınız geç fark ederseniz bu gibi sorunlar olabileceği gibi fayansın içindeki su borusunun delinmesi, patlaması durumları da olabilir ve her iki ihtimale karşılık basınç testleri, su borusunda kırmadan tarama işlemleri ile sorunları görürüz. Çözümler için onarma sıvısı tesisata gönderilebilir ve sızdıran iç tabakayı durdurabilir veya biz direkt fayans içinde hangi su borusunun sızdırdığını detektör ile bulur ve orada onarım yapabiliriz.

Kartal Topselvi tesisatçı sıhhi kanalda kırmadan çözümler için tıkanıklık açma robotu öneririz. Banyo pimaşındaki saç ve kıl artıkları geri geliyor sorunu için o noktaya kamera kullanarak bakılması ve içteki katmanlara kıvrımlı yay ile tamamen temizlenir duruma getirilmesi sağlanabilir. Bazen su basma ekipmanları ile pimaşın ne kadar kiri varsa basınç ayarını da dikkatli yaparak temizleme metotlarımızı uygulayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ