saadetdere tesisatçı

Saadetdere tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve makineli kombi petek temizleme işlemleri yapmaktayız. Gider tıkanmasını önleyen cihaz kullanan firmayız. Kanal tıkanması nasıl önlenir? Kanalın içinde çok miktarda ıslak mendil, tuvalet kağıdı olabilir. Az miktarda olan su gidere yerleşmiş ve atıkları ilerletmiyor olabilir. Bu nedenle de kanalda çökme olabilir. Kamerayla bakılır ve arızalar tek tek not edilir. Onarılacak tesisat aşaması varsa mutlaka bilgisi size verilir. Tıkanıklık açma işlemi için çelik kıvrımlı yay kullanarak atıklar ilerletilir. Özel kavisli ek aparatlar ile atıklara temas ettirilerek tadilat yapmadan ilerletilir. Bu aşamadan sonra herhangi bir tesisat sorunu ile karşılaşmaz iseniz gider tıkanmasını önleme amaçlarını elde etmiş olursunuz.

Saadetdere Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Saadetdere tesisatçı makineyle petek temizliği yapan firmadır. Peki bu temizlik nasıl yapılır? peteğin içinin tıkanması kireç, pas gibi maddelerden dolayı olabilir. Su geçişi engellenir, radyatör musluğunun kapanması, açılmaması, pompa arızası gibi sebeplerden dolayı da fazla yakıt tüketmenizin önü açılabilir. Bir sırf peteğin içini temizleyen servis değiliz. Kombi tesisat bakımı ve arıza neredeyse ekibimiz bulur ve önlemler alır. Örneğin, petek kenarına takılacak bir hortum ile kireç, pasın çözünmesini sağlayacak petek içini açan kimyasal ile basınçlı suyun da etkisi ile tüm kirlerin olduğu gibi alınmasını sağlayarak daha rahat bir kış geçirmenizi birkaç saat için ve garantili olarak sunabiliriz.

Saadetdere tesisatçı su sızıntılarını gösteren su kaçağı bulma cihazı olan servistir. Bazen su damlacıkları sıcak su hatlarından başlayarak ilerler ve anlaşılması için ısıya hassas su kaçağı tespiti makineleri kullanılması gerekir. Duvardan ve zeminden bağlanarak kombi su borularına yerleştirilir ve en ufak sızıntı ısı dalgası analizlerinin yapılması sonucunda termal kameraya rastlar ve yüzeylere tutulması sonucunda sızma bölgelerini hatasız olarak görebiliriz. Diğer tesisatlar için bu sistem ve daha akıllı göstergeler ile tam yerlerini kırmadan bulmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ