üsküdar güzeltepe tesisatçı

Üsküdar Güzeltepe tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve ilaçlı petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Kalorifer suyunu temizlemek için petek temizliği faydalı olduğu gibi petekteki suların daha hızlı ısınması ile kombinin kullandığı gaz miktarını azaltma amacını da taşımaktayız. Tortular, bakteriler ve kireç gibi sayısız maddeler kalorifer içinde birikebilir. Sıkışma yapması yani set örmesi için bir süre yeterlidir. Yalnız etkili temizlik yapılmazsa sıcak su sete çarpar ve ilerisine ulaşamaz. Petek neden soğuk kalır? İşte sorunun cevabını da vermiş olduk. Havlupan kısmına takılabilen bir cihazımız mevcuttur. Petekte kimyasallı yıkama yapabilir ve 1-2 saatte senelerin kirini alabiliriz.

Güzeltepe Su Kaçağı Tespiti

Güzeltepe tesisatçı için en verimli teknik malzeme yapısına zarar oluşturmadan tıkanıklık açma yöntemleri kullanmaktayız. Eski tarihli binaları bilirsiniz. Lağım sistemleri şuandaki teknoloji kadar iyi değildir. Yalnız bu ayrıntı bile düşünülerek kıvrımlı çelik yay üretildi. Cihaza takılması ve lağım hattına küçük bir sarkıtma yapması ile ne kadar madde varsa en uzaktakini bile hareket ettirebilir. Bu çalışma ile10’larca metre boyunca teli sarkıtarak en uzaktaki sistemleri temizleyebiliriz. Apartmanda sıklıkla tuvalet, lavabo gideri mi tıkanıyor? Farklı sıhhi kanallarda tıkanma mı var hemen bizi arayınız.

Üsküdar Güzeltepe tesisatçı patlayan temiz su borularını hasar vermeden su kaçağı tespiti cihazları ile bulabiliriz. Tekrar su sızdırmayacak düzeyde çalışmalar için yoğun su çıkış noktalarını görmek gerekir. Suyun dökülüp gittiği yer ile ulaştığı son noktalar arasında fark vardır. Duvarın delinmesi ve yıkılmasına gerek kalmadan ses takip cihazları ile nokta konumunu bulur ve fayanslar, toprak su borusu analiz içinde kullanarak arızalı kısımları keşif eder ve orada onarımlara başlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ