esenler kemer mahallesi tesisatçı

Esenler Kemer Mahallesi tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve petek temizleme işlemlerini yapmaktayız. Su kaybı olan borularda su kaçağı tespiti cihazları ile hasarı görmekte ve onarmaktayız. Mutfaktan her saat su sesi geliyor gibi şikayetler evinizde var mı? Suyun ilk sıçrama ile sonraki içteki dolaşımı arasında ses farkları vardır. Tüm bunları ses takip ve dedektör taramaları ile bulmaktayız. Bu sistemin duvara temas etmesi oradaki ses dalgalarını içine çekmesini sağlar. Eş zamanlı rakamların cihaz ile gösterilmesini de takip ederiz. Bazen ıslaklık olan yerde su borusu bile döşenmemiştir. Yani bu tür hatalar yapmadan çalışmaları bitiririz ve ustalarımız onarımları başlatır.

Kemer Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Kemer Mahallesi tesisatçı özel cihazlar ile risk almadan kaloriferi koruyarak petek temizliği işlemi yapmaktayız. Kimyasal petek temizleyici ilaç ile sistemlere kablolar aracılığıyla yoğun bir aktarım yaparız. Sıcaklıkları düşüren kireç gibi maddelerin çözünür hale gelmesi ile basınçlı sular ile alınması sağlanır ve ardından ilk ısıtmalarda sıcaklık derecesi az bir sayıdan fazla bir sayıya çıkacaktır. Bu birazda sistemin ne kadar sıcaklığı aktarması ile ilgili olup bazı müşterilerimiz sıcaklığın fazla geldiğini söyleyerek kombilerde düşüş yapmaya gitmesi ve tasarruf elde etmesini sağladığını söylemektedir.

Esenler Kemer Mahallesi tesisatçı içi atık ile dolmuş lağım borusunda tıkanıklık açma yapmaktadır. Tel veya küçük, ucuz malzemeler ile değil kanalları kırmadan açabilecek makine ile temizleme çalışması yapmaktadır. Robot işlevsel aygıtın kablosuna takılabilecek bir aparat atıkların kolayca delinmesi ve yavaş bir hızla ilerlemesini sağlar. Yoğun su ilave etmeleri ve bulundukları konumdan uzaklaştırmaları ile  uzun süredir temizlenmeyen borular için kaliteli hizmetleri de bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ