ümraniye adem yavuz tesisatçı

Ümraniye Adem Yavuz tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti, makineli tıkanıklık açma ve petek temizliği servisleri vermekteyiz. Ortalama olarak ne kadar zamanda petek temizlenir sorusu için 1-3 saat cevabını verebiliriz ve önemli olan petek temizliği işleminde kaliteyi sunmak olduğunu hatırlatmak isteriz. Bazen kabaca ve kısa sürede makine ile arıtılan sular yetersiz olabilir. Neredeyse 45 dakikada aşırı kirli olmasına rağmen devamlı soğuma yapan sistemlere bu şekilde muamele yapan servisler de vardır. Peteğin havayı iletmesindeki kalite içindeki suların temizliği ve maddelerden arınmış olmasıdır. Bu maddeleri cihaz ile suyu çekerken ilaç kullanım sırasında çözünmesini sağlayarak zaten alıyoruz. Hatta bazen yetersiz kaldığı durumlarda ekstra kimyasal eklenerek daha inatçı maddeleri de alarak en üstün miktarda sıcaklığı almanızı makineler ile vermekteyiz.

Adem Yavuz Su Kaçağı Tespiti

Adem Yavuz tesisatçı işin uzmanı olan ekip ile su sayacının sürekli çalışması ve boşa dönmesi problemini araştırmak için su kaçağı tespiti ekiplerini yönlendirmekteyiz. Su borusundaki delinme sebebi ile su sayacı boşa dönebilir mi? Bu kesinlikle mümkün ve sesleri akustik ses dedektörü vasıtası ile yüzeylere değdirerek iç tabakadaki gürültüleri de bazı ses filtrelemelerini yaparak kulaklık ile dinleyebilir ve hasarlı hale gelmiş su borusu makine ile bulduktan sonra onarımlara geçebiliriz.

Ümraniye Adem Yavuz tesisatçı özel ve hemen kanal içine yerleşebilecek türde tıkanıklık açma sistemleri kullanır. Klasik kullan-at ürünleri asla değildir. Uzunca boyu ve cihaz tarafından sağlanan titreşim verme yeteneği sayesinde kıvrımlı yay tuvaletten, banyoya ve diğer ağır atık sıhhi kanallara kadar iç tabakadaki noktaları hızlıca harekete ettirir. Yoğun halde duran lağım suları atık oynaması, hareket etmesi ile hızlıca gidecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ