beykoz çengeldere tesisatçı

Beykoz Çengeldere tesisatçı firması olarak makineli petek temizliği, su kaçağı tespiti ve tıkalı gider açma hizmetleri vermekteyiz. Kalorifer içinin hiç ısınmaması ve boruların ılık kalması gibi durumlarda petek temizliği ekibini aramanızı öneriyoruz. Petekteki su pek eksilmez ve tamamlanması kolaydır. Burada ısı kaynağı ile hali hazırdaki suyun ısıtılması sürekli yapılmaktadır. Kombi derecelerine bakar ve belli zaman aralığı ile doğal gaz tüketimi yapar. Yalnız kireç tabakaları tıkanma yaparsa sıcaklık geçişi durur. Peteklerdeki kirecin tamamını almak için ve diğer maddeler içinde geçerli olmak üzere termal kamera ile sıcaklıklara bakıp istersek direkt peteğe cihazımızı bağlarız. Kimyasal temizleyicilerin aktarılması, yoğum su basılması ve çekilmesi ile işlemleri tamamlarız. Çok sayıda peteğin aynı anda havlupan ile temizlenmesi de yapılmaktadır.

Çengeldere Su Kaçağı Tespiti

Çengeldere tesisatçı gider borusu yıkama makineleri kullanarak tıkanıklık açma yapabiliriz. Lavabo içinde tuvaletteki gibi büyük ve birikmiş atıklar olmaz. Küçük parçaların bir araya gelmesi ile birikmeler olur. Yoğun saç kalıntısı lavabo kanalını tıkaması gibi durumlardan bahsediyoruz. En iyi lavabo kanalı temizleme yöntemi basınçlı su ile yıkamadır. Metreler boyunca uygulanabilir ve robot cihaz ile kullanıyoruz. İkinci yöntem ise kıvrımlı telin gider içlerinde ileri geri hareketleri ile oradaki birikintiyi temizlemesi olup her ikisi de kesinlikle tahribat oluşturmayacak yöntemlerdir.

Beykoz Çengeldere tesisatçı kırılmış su borusunu onarabilecek su kaçağı tespiti ekibiyiz. Kırılmış şebeke borusunu kırmadan bulmak için ses takip sistemleri kullanmaktayız. Suyun hızlıca akması kısa sürede alt katın tavanları ve duvarlarında su birikmesi ve damlamasına yol açacaktır. Vana aç, kapa sırasında seslerdeki titreşim ve gürültüleri tam olarak akustik ses dedektörünün analiz etmesini sağlarız. Ses dalgaları rakamlara dönüşür ve yüzeylere tutulması ile sabitleme yaparak analizi bitiririz. Kırılacak küçük alanlar ve onarılacak su borusunda hata yapmayacak olan ekiplerimizi mutlaka arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ