ümraniye namık kemal tesisatçı

Ümraniye Namık Kemal tesisatçı firması olarak tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve makineli su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktayız. Atık borusunda montaj, eğim hatası ve atıkların geri gelmesi durumlarında tıkanıklık açma ve kameralı olarak içten analiz birlikte yapılabilir. Bina inşaat zamanlarında yanlış ve hatalı çok sayıda işlem başlatılmış olabilir. Her ne kadar kanalları temizlesek de yine tıkanma yapabilecek ve atığın geri geldiği problemleri hayal edin. Biz bunları kamera ile teyit ettikten sonra daha uzaklaştırma anlamında faydalı olabilecek düzenlemeleri sizlere de anlatarak çalışmaları uygulayabiliriz. Kanal yapılarının uzun süre sağlıklı çalışması şarttır ve parça garantisi ile bunu vermekteyiz. Kanallardaki her türlü boru içini dolduran nesneler için ise Almanya’dan özel getirdiğimiz tıkalı boruları kırmadan açabilecek olan sıhhi atık borusu temizleme cihazlarımız ile her zaman güvendesiniz.

Namık Kemal Su Kaçağı Tespiti

Namık Kemal tesisatçı çamur ve korozyon kirlenmesi olan kaloriferlerde petek temizliği işlemini yapmaktadır. Kombi veya merkezi ısıtma sistemi ile devamlı ısıtılıp, soğutulan suyun zamanla siyah renge dönüşmesi normaldir. Peteklerin yanındaki hava deliğini kullanarak oradan renginin son durumuna bakabilirsiniz. Bahsettiğimiz kıvamda ise artık özel cihazlar ile bu kirliliğin alınması ve yerine bazı koruyucu sıvıların yeniden aktarılması gerekir. Bahsettiğimiz Alman petek temizleme robotu ile 3-4 peteğin aynı anda kirlilikten arındırılması yapılır. Elbette çok sayıda petek olan binalar vardır. İlk önce 3-4 tane peteği, ardından kalan petekleri 2-3 tur halinde ve toplamda 3-4 saat gibi zaman alabilecek düzeyde işlemlerini yapabiliriz.

Ümraniye Namık Kemal tesisatçı parkeyi kırmadan su kaçağı tespiti yapabilir. Fayansları ve duvarların arkalarına çok sayıda boru yerleştirilebilir. Onları dıştan bahsettiğimiz zemine sesleri çekerek onları bir taraftan cihaz ekranı ile analiz eden yazılımlar kullanmaktayız. Sızdıran bölge neresi ise onu anlar ve matkap ile küçük darbeler ile ilk aşamayı geçer, aracımızla getirdiğimiz yeni boruyu yerleştirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ