beykoz çamlıbahçe tesisatçı

Beykoz Çamlıbahçe tesisatçı firmamız makineli su arıza tespiti, tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servislerini sunmaktadır. Gider borularında sıkışmış ve yapışmış durumda bulunan atıklar olabilir. Bu atıkların kendi kendine orada bulunması mümkün değildir. Gidere attığımız atıklardan dolayı borular belli bir süreden sonra bu doluluğu kaldıramaz ve tıkanıklık meydana gelir. Tıkanma olayı gerçekten fazlasıyla can sıkıcı bir durumdur. Giderden kötü kokular gelmeye başlar, kanala giden su tekrardan geri gelmeye başlar ve taşmalar meydana gelir. Böyle durumların önüne geçmek için ilk olarak internette kısa bir araştırma yapmalısınız. Bu araştırmadan sonra bu işi profesyonel yapan bir firma ile anlaşarak tıkanıklık açma işlemini kırmadan yapacağının garantisini alınız. Çünkü kırılarak yapılan yerlerin onarımı içinde cebinizden fazladan para çıkabilir.

Çamlıbahçe Su Kaçağı Tespiti

Çamlıbahçe tesisatçı siyah olan petek sularını temizleyebiliriz. Kirlenen peteklerin içerisinde çok sayıda kireç, pas ve çamur maddeler birikmektedir. Zamanla kendiliğinden geçebilecek bir durum değildir. Kaloriferdeki kirliliğin bitirilebilmesi için genelde iki tur halinde yarısına ve diğer yarısına ulaşacak şekilde bağlantılar yaparız. Sistemdeki kirli suyun kabasını aldıktan sonra alamadığımız kısımlarda petek temizliği için makinemize yapışan nesneleri suda salınmasını sağlamak için kimyasal ilaç eklemesi yaparız. Aktarılacak olan basınçlı suların tam etkisi ile tüm kirler alınabilir. Ek olarak varsa delinen petek metallerini onarmak için her türlü kimyasal kullanabiliriz.

Beykoz Çamlıbahçe tesisatçı duvarda oluşan kabarma ve su akıntısı için su kaçağı tespiti çalışmalarını yaparız. Görünürdeki su akıntıları veya su olmasa bile her türlü yüzeyde ses dinlemeleri yaparak boruları direkt görmesek bile nerede meydana geldiğini anlayabiliriz. Ses aygıtları arasında daha ileri bir teknoloji olan bunu yorumlayan el bilgisayarı ile çok sayıda formasyonda dinlemeler yapabilir ve sonrasında matkap ile ilk darbeyi vurduğumuzda sızmakta olan suları sizlerde görebileceksiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ