bakırköy sakızağacı tesisatçı

Bakırköy Sakızağacı tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti , cihazlı tıkanıklık açma ve makineli petek temizliği servisleri vermekteyiz. Petekler uzun süre temizlenmediği zaman içerisinde yabancı atıklar olan kireç , tortu ve pas gibi maddeler biriktirir. Bu maddeler de peteğin içerisindeki suyun akışını engeller ve tüm bölgelere aynı ısının geçişine izin vermez. Bu yüzden de petekten istenilen verimi alamazsınız. Bizlerde bu maddeleri petekten atmak için petek temizliği servisi vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet sayesinde peteklerden istenilen verimi alarak fazladan doğal gaz faturası ödemeyi de bırakmış olacaksınız. Petek temizleme işlemini de profesyonel makinelerle ve petekleri yerinden sökmeden yapmaktayız. Bu sayede de temizlik dışında başka hiçbir şeye para ödememiş oluyorsunuz.

Sakızağacı Su Kaçağı Tespiti

Sakızağacı tesisatçı tesisat borularının içerisine atılan kalitesiz tuvalet kağıtları , havlu kağıtlar , yemek artıkları ve çay çöpleri gibi atıklar boruyu tıkamaktadır. Tıkanmaz diye zannedip atmış olduğunuz atıklar borunuza fazladan hasar vermektedir. Bunları çıplak gözle görmediğimiz için de bir sıkıntı olmadığını sanmaktayız. Belli bir süreden sonra pimaş borusu böyle bir yükü kaldıramayıp tıkanmaya ya da su kaçağına yol açacaktır. Tıkanıklık açma işlemlerini kırmadan tıkanıklık açan robot cihazlar ile yapmaktayız. Bu cihazımız tıkanıklığın bulunduğu yerden bize görüntü vererek tıkanıklığın boyutunu ve yerini tam olarak gösterir. Bu sayede onarım işlemi için de nasıl bir yol çizeceğimizi de düşünmüş oluruz.

Bakırköy Sakızağacı tesisatçı su akıntılarını akustik ses dinleme cihazı ile bulan firmadır. Basit ses dinleme su kaçağı tespiti sistemlerinden bahsetmiyoruz. Zemin içinden gelen su sesi dalgalarının teyidini bulunan monitörümüz sayesinde görmekteyiz. Böylece su sızıntısının nerede olduğunu kolayca anlayabiliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ