ataşehir mustafa kemal tesisatçı

Tesisatçı Firmamızda Su Kaçağı Tespiti , Tıkanıklık Açma , Petek Temizliği ve Su Tesisatçısı servis hizmetleri verilmektedir.

ataşehir mustafa kemal tesisatçı

30 Haziran 2020 Ataşehir 0

Ataşehir Mustafa Kemal tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , robotlu tıkanıklık açma ve ilaçlı kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Firmamız su kaçağı tespiti hizmetini son teknoloji cihazlarla vermektedir. Evinde su kaçağı olmasını hiç kimse istemez. Bu su kaçakları bazen çok kötü yerlerde meydana gelebilir. Duvarlarda olan su kaçakları duvarı kabartabilir ve bu da evinizde çok kötü bir görüntüye yol açabilir. Su kaçağının sizden kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Ama su kaçağı üst kat komşunuzdan da kaynaklanıyor olabilir. Bunu çıplak gözle kimse göremez. Bunun için de bir kameralı tesisatçı çağırmanız da fayda vardır.

Mustafa Kemal Su Kaçağı Tespiti

Mustafa Kemal tesisatçı firmamız konutta bulunan petek sayısına göre fiyat tarifeleri olan petek temizliği işlemleri yapmaktadır. bizi arayın ve dairenizde kaç petek olduğunu söyleyin. Ekiplerimiz sizlere hemen fiyatı söyleyebilir. Dairenizle sınırlı kalacak şekilde tüm peteklere cihaz kablolarından aktarılacak kimyasallar ile erişiyoruz. Kalorifer soğumasına neden olan kireç ve pas maddelerin çözünmesini yerine getirerek tamamen tahliye olmasını sağlıyoruz. Defalarca test ederek eksik işçilik yapılmaması ve sistemin ısıtıldıktan sonraki durumlarını bile kontrol ediyoruz.

Ataşehir Mustafa Kemal tesisatçı firmamızda ki kaliteli ve kusursuz olarak sistemlere işleyeceğimiz teknik bakım konusunda faaliyetlerimizi uygun fiyat ile alabilirsiniz. Tıkanıklık açma işlemini kendiniz yapmak istiyorsanız ve gidip çeşitli çözücüleri satın alıp lavaboya döktünüz. Köpürdü ve su döktünüz. Haftalarca isterseniz bunu deneyin. Her zaman karşınıza olumlu netice çıkmayabilir. Halbuki uygun servis ücretleri ile biz gider içlerine ulaşabilecek cihazlarımız ile tastamam bir bakım yapabiliriz. Her türlü tuvalet açma ve lavabo açma gibi hizmetler için bizleri arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ