ataşehir yeni çamlıca tesisatçı

Ataşehir Yeni Çamlıca tesisatçı firması olarak makineli tıkanıklık açma , kombi petek temizliği ve robotla su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Fayans altı , duvar arkası , mermer altı ve banyo küveti gibi yerlerin su borularında meydana gelen su kaçaklarını kameralı su kaçağı tespiti cihazları ile görüntülemekteyiz. Görüntüleme cihazları sayesinde kaçağı bulmak için kırma dökme işlemine yer vermemekteyiz. Ama her firmada bizler gibi bu cihazlar bulunmayabiliyor. Bu sebepten dolayı firmayla iletişime geçtiğiniz zaman firmanın su kaçağı tespiti işlemini profesyonel makinelerle yaptığını sormayı unutmayınız.

Yeni Çamlıca Su Kaçağı Tespiti

Yeni Çamlıca tesisatçı tuvalet ve lavabo pimaş borularında oluşan tıkanıklıkları son teknoloji tıkanıklık açma makineleri ile açmaktadır. Tıkanıklıkları açmak için çoğu zaman lavabo aç gibi kimyasallar kullanırız. Ancak bu tür kimyasallar lavabo borusuna oldukça zarar verirler. Lavabo ilk tıkandığı zaman açtığınızda belki tamamen açılacak ve sorunun tamamen gittiğini düşüneceksiniz. Böyle düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü bu kimyasallar kalıcı çözüm değil geçici çözümlerdir. Uzun süre geçmeden tekrardan aksedecektir. Belki borunun erimesine kadar yol açacaktır. O yüzden lavabo aç gibi kimyasalları kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bunlar yerine tıkanıklık açma makineleri kullanıyoruz. Bu cihazlar tıkanıklığın yerini bize hızlı ve pratik şekilde kırma işlemi yapmadan göstermektedir.

Ataşehir Yeni Çamlıca tesisatçı peteklerin içerisinde zaman birikmiş olan kireç , tortu , pas ve çamur gibi atıkları petek temizliği firmamız temizlemektedir. Basınçlı petek temizleme cihazlı sayesinde peteğin içerisine tazyikli su ve kimyasal ilaç göndererek iyice peteğe yapışmış olan inatçı atıkları bile temizlemekteyiz. Bu işlemleri son derece profesyonellikle yapmaktayız ve merkezimize yakın yerlere fiyat açısından fazlasıyla bir indirim yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ