ümraniye tantavi tesisatçı

Ümraniye Tantavi tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma , kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Tıkanma işlemlerini son teknoloji tıkanıklık açma makineleri ile açan servisiz. Tıkanıklıklar genellikle gözle görülmeyen yerlerde meydana gelir. Bu yüzden görüntüleme makineleri olmadan tıkanıklığın yerini bulmak fazlasıyla uğraştırıcı ve maliyetli bir işlemdir. Çünkü makinesiz tıkanıklık bulma işleminde hemen hemen çoğu yer kırılır ve bu da sizlere fazladan masraf oluşturur. Görüntüleme cihazları sayesinde tıkanıklığın yeri ise kolayca bulunabilir. Hiçbir kırma işlemine gerek kalmadan tıkanıklık neredeyse makine bize onu gösterir. Makinenin açıcı aparatları sayesinde ise yine hiçbir kırma işlemi yapılmadan tıkanıklık hızlı ve pratik bir şekilde açılır.

Tantavi Su Kaçağı Tespiti

Tantavi tesisatçı peteğin iç kısımlarında oluşan yabancı atıkları peteği sökmeden petek temizliği yapan servistir. Petek iç kısımları zamanla peteğin kullanımına bağlı olarak içerisine atıklar biriktirir. Bu atıkların birikmesiyle birlikte peteklerde ısı kaybı yaşanır. Bu ısı kaybıyla beraber ise petekten istenilen verimi alamazsınız ve kış günlerinde kombinizin ayarını ne kadar yükseğe getirirseniz getirin yinede istenilen verimi alamazsınız. Petek temizleme servisi verirken kullandığımız makineler ve ilaçlar sayesinde işlemleri profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Petekler sökülmeden ve hiçbir zarar gelmeden temizlenmektedir. Sizlerde petekten istediğiniz verimi almak ve ısınma sorunu yaşamak istemiyorsanız en az iki yılda bir kombi petek temizliği işlemini yaptırmayı unutmayınız.

Ümraniye Tantavi tesisatçı fayans altı , mermer altı , duvar arkası ve banyo küveti gibi yerlerde oluşan su sızıntısını makineli su kaçağı tespiti hizmeti vererek çözen firmadır. Su kaçaklarını çıplak gözle görmek çok zordur. Bu yüzden tamir işlemlerini yapmak ve tespit işlemlerini yapmakta çok zordur. Yine tıkanıklık açma da kullanmış olduğumuz makinelere benzer makineleri burada da kullanırız ve borunun içerisindeki sızıntıyı kolay bir şekilde görüntüleyerek kırmadan tamir işlemlerine başlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ