beyoğlu keçeci piri tesisatçı

Beyoğlu Keçeci Piri tesisatçı firmamız cihazlı petek temizliği , makineli su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Su borusu patlağını bulan firmayız. Kırmadan su borularında patlama yerini bulmak için basınç değerlerindeki anormallikleri bunu takip edebilecek test pompası ile incelenmesine geçeriz. Tesisata takılması sonucunda ne kadar basınç düşüşü ve nereden kaynaklandığını görürken , açığa çıkan sesleri de su kaçağı tespiti ekiplerimiz ses dedektörü ile takip ederek nereye denk geldiğini hatasız bir şekilde tarayabilir. Garantili servisimiz ile güvendesiniz.

Keçeci Piri Su Kaçağı Tespiti

Keçeci Piri tesisatçı mutfak lavabosunda robotla tıkanıklık açma ve tuvalet tıkanmasını kırmadan robotla açmak gibi işlemlerde bizi arayabilirsiniz. Uygulanacak teknik alınan kamera görüntüleri sonrasında basınçlı su veya kıvrımlı açıcı yay ile katı atıkları ilerletmek olabilir. Kesinlikle gider içerisindeki atıkları cihaz ile geri çıkartma gibi amacımız olamadığı gibi bir aradan duran atıkları zarar vermeyen akıllı cihazlar ile ayrıştırmasını sağlayarak su yardımı ile ilerletilmesini sağlıyoruz. Son teknoloji bu harika cihazlar ile tesisata hiçbir zarar gelmemektedir.

Beyoğlu Keçeci Piri tesisatçı peteklerin içerisinde sıkışmış olan ve bu yüzden peteğin ısınmasını engelleyen atıkları kombi petek temizliği servisi vererek petekten atan firmadır. Bu atıklar peteklerin içerisinde zamanla meydana gelir. Petek ve kombi kullanımı ne kadar fazla ise oluşum hızı da doğru orantılı olarak o kadar artar. Bu atıklar kireç ,tortu ve pas gibi maddelerdir. Isının her bölgeye eşit yayılmasını engellerler. Petek temizleme işlemi en az 2 yılda bir yapılması gerekmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ