beykoz yalıköy tesisatçı

Beykoz Yalıköy tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı bulma, robotla tıkanıklık açma ve petek temizleme işlemlerini yapmaktayız. Gider tıkanıklığını yıkamayla açma işlemi yapmaktayız. Peçete, saç, kıl artıkları gibi yabancı atıklar giderde tıkanma oluşturabilir. Gider borusunu en iyi açan yöntem borunun yıkanması veya atıkların parçalanmasıdır. Her iki şık içinde ayrı hasarsız sonuç üreten tıkanıklık açma makinemiz bulunmaktadır. Kanaldaki ilk görsel teması kameralar ile sağlar ve su motorun basınçlı su hortumunu veya robot cihazdaki atık parçalamadaki yayları kullanarak betonu ve pimaşı kırmadan sonuç alırız.

Yalıköy Kameralı Su Tesisatçısı

Yalıköy tesisatçı kombide kalorifer tesisat kaçağını kapatan kimyasal ilaç kullanan firmayız. Kombide sıcak su kaçaklarını su kaçağı tespiti cihazlarıyla bulma işlemlerinde birkaç aşamalı işlem yaparız. Bazen basıncın arttırılarak yerlerinin bulunması gerekebilir. Fazla belirtisi yoksa en azından ilgili katı buluruz. Ardından kombi tesisatı geçen sıcak su sistemlerini gösteren termal kamera kullanırız. Duvar içlerindeki tüm yapılanma, sızdıran alanlar, sağlam kombi tesisatını bulma işlemleri dahil hepsini yapar ve sorunlu bölgeyi bulup onarıma geçeriz.

Beykoz Yalıköy tesisatçı peteği soğutan yabancı maddeleri kimyasalla yıkayarak sökmeden temizleyen petek temizliği servisidir. 45 dakika temizlik için aşağı yukarı idealdir. Peteğin tıkanmasına yol açan kireç, tortu gibi tüm maddeleri devir daim başlatılarak kimyasalı da ekleyerek yıkamakta ve tüm maddeleri alıp petek içi yolları açmaktayız. Bu sayede sıcak su iletimi çok hızlı olup ısı tasarrufu için cihazınızdaki ayarları değiştirerek avantajlı konuma geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ