pendik sülüntepe tesisatçı

Pendik Sülüntepe tesisatçı firmamız makineli petek temizliği, cihazlı tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti servisleri vermekteyiz. Radyatörü yerinden oynatmadan içini makineyle temizleyen petek temizliği servisiyiz. Kalorifer temizleme fiyatları için bizi arayınız. Kalorifer nasıl temizlenir? Kaloriferi en iyi temizleyen kimyasalı makinelerdir. Sert ve iyice yerleşmiş kireç maddelerini düşünün sıcak suyla gönderilmiş kimyasal bu maddeleri çözünür duruma getirip basınçlı su uygulayan makine ile çekerek filtre kısmına tıkamaktadır. Atık su tesisatına dökülen bu maddeler peteğin yarısı soğuk gibi sorunlarda su geçişi ve akışını üst noktalara taşıyacağı için daha iyi performans elde edebilirsiniz.

Sülüntepe Kameralı Su Tesisatçısı

Sülüntepe tesisatçı kamerayla su tesisatına bakan tesisat servisi olarak su kaçağı tespiti tekniklerimizi kısaca anlatmak istiyoruz. Su kaçaklarına kesin çözüm nedir? Su kaçıran boruların onarılması gerçek çözüm olup su kaçıran boruları bulmak için ise tarama gerçekleştiririz. Binada en ufak ıslaklık ve su sesi olmadığını düşünün. Basınç testi yaparız. Basınç testi sonucunda sızıntı varsa mutlaka cihazla görürüz. Eğer yoksa farklı bir tesisat birimi evinizi tetikliyor olabilir, yani komşunuz. Onarım sıvıları, ses dedektörleri, atık kanal sızıntılarını kamerayla bulan cihaz gibi birkaç cihazla taranarak alan bulunur ve onarıma geçilir.

Pendik Sülüntepe tesisatçı kaliteli makinelerle tıkanıklık açma yöntemleri sunan servisiz. İşe yarar kırmadan tıkanıklık açma yöntemleri nelerdir? Yerlerin saptanması gerekir. Islak mendilleri tel yardımıyla geri çıkarttığımızı, atık biriken kanalları parçalama aparatıyla yine aynı robot cihazdaki kıvrımlı yay ile parçalamaktayız. Kameralı tespit makineleri açısından otuz metreyi aşkın uzun kablolar, çelik malzemeyi kanal içinden nokta yerine ulaştırarak tadilatsız işlemler yapmak istiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ