beykoz baklacı tesisatçı

Beykoz Baklacı tesisatçı firmamız robotla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servisi vermektedir. Su seslerini dinleyerek yapılan su kaçağı tespiti yapan firmayız. Duvarda kabarma oluyor ve kötü kokular geliyorsa bizi arayınız. Her türlü kaçak problemleri için etmekteyiz. Duvar içindeki kabarma genelde sıcak su tesisatında olur. Kalorifer tesisatı su borularında kaçak varsa dıştan kabarma olur, buhar ve su damlacıkları görülebilir. Kabarma olan duvara termal kamera ile bakıp, sızma bölgesini buluruz. Çok büyük değil ise ilaçla onarım yapılmış ve bunu işe yaramadığı görülmüş ise yerini bulduktan sonra onarım yaparız.

Baklacı Kameralı Tesisatçı

Baklacı tesisatçı kaliteli tesisat firması olup tıkanıklık açma makineleri ile hizmet veriyoruz. İstanbul’da nüfusun artması ile her dairedeki atıklar ve yabancı cisimler kısa zamanda tıkanıklık sorunlarını oluşturabilmektedir. Tıkanıklığı en iyi açan makine robot aygıtlar olup titiz bir çalışma ile pimaş içerisine özel yaylar takarak atıkları parçalıyoruz. Çamur gibi bir arada duran bu oluşumu atıkları paramparça ederek kanal içine yönlendiriyoruz. Pimaş borulara da zarar gelmediği bu işlemlerde özel kameralar ile işlemlerin doğruluğunu mutlaka teyit ediyoruz.

Beykoz Baklacı tesisatçı düşen petek sıcaklığını düzelten ve onaran petek temizliği servisidir. Peteğin üstü sıcak altı soğuk veya farklı yüzeylerdeki soğumaların nedenlerini termal kamera ile araştırarak direkt petek kenarından kimyasal veya kombi, havlupan girişleri ile kanala kimyasalı makinemizle göndererek yıkama yapıyoruz. Tortu, çamur, kireç ne varsa bu yıkama sıvısı çözünür duruma getirir ve kanaldaki alınarak cihazımızda sıkışması sağlanır. Bu sayede peteklerin daha iyi ısınması hedefinize bir adım daha yaklaşırsınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ