pendik ballıca tesisatçı

Pendik Ballıca tesisatçı firmamız robotla su kaçağı bulma, ilaçlı petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktadır. Kırmadan robotla gider temizliği yapan firmalar olarak özel cihazlarla sorunu bulup çözüm üretiyoruz. Gider tıkanma arızası giderme işlemlerinde tıkanıklık açma robotu ve kamerasını kullanırız. Kısmi ve az da olsa taşan lavabo için kanaldaki atıklar robot cihazdaki yaylar ile temizlenmezse daha fazla atık birikmesi ve artık o tesisatı her kullanmanızda taşmalar olacaktır. Çözüm için kamera takıp kanallara bakarak saç, sakal, yabancı cisimler veya farklı sorunlar saptanır. Kanaldaki tüm problemler bulunur ve açıcı tel yardımı ile atıklarda ilerletme yapılır. Atığın kanalizasyona ulaşmasını tetikleyici adımlar da diyebiliriz. Tadilat olmaz ve lavabo gider borusu içinde çatlama kırılma yerlerini kırmadan bulma ve onarım gibi işlemler de bizde sunulmaktadır.

Ballıca Su Kaçağı Tespiti

Ballıca tesisatçı petek sıcaklığını petek temizliği yaparak arttıran firma olup soğumanın ana nedeninin ne olduğunu araştırmaktayız. Yanlış bağlantılı kalorifer tesisatı olabileceği gibi petek suyunun içinde kireç olabilir. Bunları almak sağlıklı ısınmanın anahtarı olup kanalların içine kimyasal temizleyici ekleyerek tüm maddeleri baştan sona ulaşan basınçlı su ile yıkar ve çekimini yaparız. Siyah tonlarındaki petek suları bir süre sonra açılmaya başlayarak ve berrak kıvama gelecektir. Bu derece etkili çözümler ile petek sıcaklığını arttırma ve bunu yakıt tasarrufu yaparak elde etme gibi hedeflerinize ulaşmanızın önünü açmaktayız.

Pendik Ballıca tesisatçı tuvalet ve banyo zemin fayansından alt kata su akıntısını su kaçağı tespiti cihazı ile tarayarak çözebiliriz. Islanan duvar içlerini cihazla dıştan kırmadan tarayarak, fayansın alt kata su kaçırmasını önlemek için macun çekebilir, farklı su kaçıran boru tesisatı için test pompaları veya farklı cihazlar ile tarama yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ