pendik yenişehir tesisatçı

Pendik Yenişehir tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Petekteki pas, kire. ve tortuyu temizleme işlemi yapmaktayız. Farklı petek borularını tıkayan nesneleri de dikkatli şekilde petek temizliği sistemleri kullanarak açabiliriz. Toplu şekilde bir arada duran kireç tabakaları düşünün. Anlık ısıtılmış sıcak suyun o seviyeden daha ileriye aynı derecelerde geçmesi zorlaşır. Pas ise peteğin içinden dışarıya su akmasına neden olur. Her ikisi içinde korozyon maddeleri ve diğer nesneleri kimyasal ile hızlıca çözünmesini sağlarız. Aktarım hızı ve kablolardan dışarıya taşmayacak olan sıvı alışverişi esnasında kirli tabakaların cihazımızda kalmasını sağlarız. Birkaç saati aşmayacak sürede senelerdir temizlenmeyen peteklerin iyi ısınmasını sağlamakla birlikte sıcak su ısıtmak için doğal gaz masrafında düşüş hedefliyorsanız petek temizleme önerimizdir.

Yenişehir Kameralı Tesisatçı

Yenişehir tesisatçı devamlı taşma yapan giderlerde, tuvaletten aşırı kokular gelmesi, klozet ve alaturka tuvalet için kırmadan çözümler için tıkanıklık açma işlemleri gibi alanlarda robot cihaz ile metrelerce kanal içinden müdahale etmektedir. Sıkça rastlanan gidemeyen atıklara neden olan bazı bez parçaları, ıslak mendil gibi konularda kıvrımlı yay ile ne kadar yoğunluk olursa olsun iletiriz. Açılan yay sistemi ile içerdeki atıklara temas etmek için titreşim dalgalarının verilmesi önemli olduğu gibi kameralar ile bulunan lağım atıkları için özel uçlar ve yirmi civarında takılabilir aparat ile noktasal atık delme ve en ufak etme, parçalama teknikleri ile zararsız sistemleri temizleyebiliriz.

Pendik Yenişehir tesisatçı ıslaklığı geçmeyen fayanslar veya duvarlar için o alanları su kaçağı tespiti alanında sesleri ölçen, yoğunluklarını kontrol eden dedektörler ile tarayabiliriz. Kuru gibi gözüken yerlerden sızıntı olabilir. Bu teknolojiler ile olası zararlar en az indirilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ