pendik çınardere tesisatçı

Pendik Çınardere tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve su kaçağı tespiti servisi vermektedir. İstanbul’da görüntülü kamera ile su kaçağı tespiti yapan firmayız. Ev, daire ve iş yeri gibi yerlerde hasarsız su sızıntı yerlerini bulabiliriz. Patlayan su borusu tamiri için ses kuvvetli ise ses dedektörü ile beton içleri dinlenir. Tazyikli su kaçıran su tesisatı yerini bulmak için bazen alakalı yerde test pompası ile o kata ilişkin sızıntıların teyidini almak gerekebilir. Şebeke hatlarından bahsettik. Kalorifer kaçaklarını bulmak için ise termal kameradan yararlanmaktayız. Beton içinde sıcak su taşıyan bir boru düşünün. Kamera tutulur ve sıcaklık direkt ekrana düşer. Sızıntı noktaları da yuvarlak olarak renkli bir şekilde cihazda belirir. İki farklı su sızıntılarını size anlatmaya çalıştık ve her ikisinde de sızma noktaları hatasız ve hasarsız olarak ekiplerimizce bulunmaktadır.

Çınardere Su Kaçağı Tespiti

Çınardere tesisatçı giderlerin tıkanan pimaş borusunu tıkanıklık açma robotuyla kırmadan açma işlemi yapmaktayız. Tuvalet veya farklı atık sistemleri için bizleri arayabilirsiniz. Özel su basınçlı yıkama sistemleri bazı atık ünitelerini temizleyebilir. Uzun çelik halatlı açıcı teller ile kanaldaki sayısız atıklara dokunarak açabiliriz. İnsan gücünü tamamen unutun. Çünkü makine gücü ile otuz metreden daha uzun gider içlerine bile kamerayla bulunan noktaları bularak kirlenmiş tıkanmış pimaşı kırmadan açıcı yaylar ile ortadan kaldırabilir ve kanalizasyon sistemlerini tadilata gerek olmadan temizleyebiliriz.

Pendik Çınardere tesisatçı kombiye zarar vermeden petek temizliği işlemini kırmadan ve sökmeden yapmaktayız. Kombi bağlantı bölgeleri devre dışı haline getirip makinemiz ile bağlantısını yaparız. Petekteki soğukluğu gidermek için yaklaşık beş litre sıcak suya bir litre kimyasal ilave edilir. İlaçlı suyun petek içerisinde yarım saat kadar devir daim yaptırılması ile basınçlı halde yıkama çalışmasına maruz bırakılır. Sonrasında kirler makine ile çekilir ve peteklere temiz su eklenir. Petekleri daha ucuza ısıtmak için mutlaka öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ