kadıköy rasimpaşa tesisatçı

Kadıköy Rasimpaşa tesisatçı firmamız su kaçağı bulma, robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servisleri vermektedir. Kalorifer ve petek temizliği yapan işlemini yapan makineler ile hizmet vermekteyiz. Doğal gaz ve merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılan peteklerde soğuma problemi mi var? Ekibimiz gelip termal kameralı araştırmayı yapıp ısıları not edebiliriz. En çok soğuma yapan kısımlara tek tek cihazı da bağlayabiliriz. Peteklerin vanalarında yarı açık duruma getirip kombi veya yoksa havlupan gibi kısımdan peteklerdeki sular çekilip, temiz su ile birlikte ilaç eklenmesi ile devir daim başlatılır. Kaloriferin ısıtma masrafını düşürmek için mutlaka bu hizmeti öneriyoruz.

Rasimpaşa Su Kaçağı Tespiti

Rasimpaşa tesisatçı tıkalı gider açma işlemlerinde tıkanıklık açma firmamıza güvenmenizi önermekteyiz. Borulardaki atık durgunluğunu özel aparatlar ile temizler ve pimaş içinden uygulamalı temizleyici robot kullanırız. Kıvrımlı çelik yay ıslak mendil kullanılan tuvaletin tıkanması veya farklı nedenler ile sayısız atıkların kanalizasyona gitmesini sağlar. Unutmayın ki atık ne kadar ağır ise hareket ettirmek o kadar zor olacaktır. Robot cihaz kullanan ekibimiz otuz metre alana dahil pimaş içindeki maddelerin ilerlemesini sağlar. Kanal açma makine aracı ile tuvalet haricindeki sıhhi tesisat için de bu işlemler yapılabilir.

Kadıköy Rasimpaşa tesisatçı hangi daireden su geldiğini bulmak için su kaçağı tespiti sızdırmazlık alanında etkili testler uygularız. Bazı test pompaları ile şebekedeki su eksilmelerinin araştırılması kusurlu bölgelerin bulunduktan sonra ilaç ile kapatılması veya ses geliyorsa konumları ses dedektörü ile bulunması gibi aşamalar ile saptayabiliriz. Giderde gerçekten kaçak olup olmadığını bulmak için kamera ile de araştırmamız mümkündür.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ