sahrayıcedit tesisatçı

Sahrayıcedit tesisatçı firmamız da makineli petek temizliği, cihazla tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti hizmetleri bulunmaktadır. Radyatörün içinde sıkışmış kireç ve paslar temizleyerek petek delinmesine neden olan korozyon maddelerini de petek temizliği ile yok edebilir. Korozyon peteklerde su kaybı ve maddi hasar oluştursa da nano kapatıcılar ile tadilat seçenekleri yer almadan onarımlar yapabiliriz. Bazı sıcaklık ölçümleri ile suları hep soğuk kalan petekleri bulup o sistemdeki su ile birlikte kirliliği özel kimyasallar ile çekebiliriz. Kimyasalın gücü ile sert ve sabit kalmış nesneleri de sorunsuz alabiliriz.

Sahrayıcedit Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Sahrayıcedit tesisatçı ilk risk ve tesisatın zarar görmesi ihtimalini tamamen ortadan kaldırmaktayız. Tüm malzemelerimiz bu esas üzerinden üretilmiştir. Tıkanıklık açma ustalarımız örneğin lavabolar için yağ birikintilerinin aşırı arttığı o bölgede tam yerine ulaşacak düzeyde öncelikle çoğunu ileriye gönderecek tazyikli su veya farklı bir metal başlık ile müdahaleyi düşünebilir. Kenarlara yapışanlar için de o bölgeyi üstten donatacak düzeyde çözücüleri aynı mekanizma ile sunabiliriz.

Sahrayıcedit tesisatçı patlamış su borularını akıllı cihaz taramaları ile bulabiliriz. Kırılmış veya çatlama yapan borularda su kaçağı tespiti için ortaya çıkan sesler ve su görüntülerini takip ederiz. Ses olup, ıslaklık yoksa betonun en iç düzeylerini bile gürültü çıkartan su borusunun yerini bulabilecek es dedektörleri ile netleme yapıp onarımlara geçeriz. Sizlerde böyle profesyonel hizmetlerden yararlanmak için bizlerle en kısa sürede iletişime geçerek servis oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ