adem yavuz tesisatçı

Adem Yavuz tesisatçı olarak kırmadan su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği hizmetleri veriyoruz. Kalorifer peteğini sökmeden petek temizliği yapabilecek bir İstanbul firmasıyız. Peteklerin iç katmanları oldukça küçük ve dar olmasından dolayı o bölgelere çözücü kimyasalların aktarılmasını sağlarız. Bu adımdan sonra çözünecek kıvama gelen kireç gibi nesneler çok geçmeden havlupandan alınarak atık kanallarına yönlendirilir. Bu sayede evinizin kirlenmesine izin verilmez. Peteklerdeki tüm kirler yok edileceği için sıcak su akışını engelleyecek bir neden de oluşmaz. Ayrıca doğal gazı yakan kombinizin filtre kirlenme problemine önemli ölçüde katkı sağlanacaktır. Yakıtların biraz daha düşme ihtimali vardır ve kesinlikle peteklere en faydalı çözümlerden bir tanesidir.

Adem Yavuz Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Adem Yavuz tesisatçı ekipleri ile kendinizi yormanıza ve lavabo fırçası ile uğraşmanıza pek gerek yoktur. Sıkışan nesneler birkaç metre uzaktadır. Oralar hiçbir mekanik cihaz ile verimlice ulaşamazsınız. Nu örneğimizi tel içinde verebiliriz. Maalesef işlem sonrasında suyun sorunsuz akıp gittiğini görünce problemin bittiği düşünülüyor. Halbuki atığın tamamı kanalizasyona gitmek için daha ileriye taşınmış olmayabilir. Kamera da bu tesisatçılarda yer almadığı için risk atıyor. İşte biz bu açığı gidermek için sizlere elektronik ve kamera takibinin de uygulandığı tıkanıklık açma hizmetimizi sunuyoruz.

Adem Yavuz tesisatçı suların bol miktarda kullanıldığı temiz su hatlarında su kaçağı tespiti gibi işlemlerin gerekli olduğunu anlatmak isteriz. Kişisel bakım, yemek hazırlığı gibi konularda hep suya başvururuz. Bataryayı her açtığınızda veya kullanmasanız bile açığa bazı sesler duvar içleri veya fayansın olur olmaz yerlerinde belli olabilir. Bazen su bile göremezsiniz, yalnızca ses vardır. Yalnız ses veya su var diye oraların illaki kırılması gerekmez. biz yine kırmadan fayans altlarını veya duvar arkalarını dinleyebilecek teknolojimiz vardır. Ümraniye Adem Yavuz tesisatçı firmamızdan bu teknolojik tesisat servisini almak istiyorsanız numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ