tuzla aydınlı tesisatçı

Tuzla Aydınlı tesisatçı firması olarak tıkanıklık açma, makineli su kaçağı tespiti ve kombi petek temizliği servisi vermekteyiz. Kanal temizleme işleminde neden tıkanıklık açma cihazlarını kullanmalıyız sorusuna cevap vermek istiyoruz. Öncelikle yalnızca bir tane cihaz var ve her türlü kanalda kullanıyoruz gibi bir şey yoktur. Batarya ve musluklardaki atıklar sıvı olduğu için genelde içinde pek bir birikme olmaz, ya da kanalları kilolarca doldurması zordur. Bu nedenle lavabo kanalı içinden su sıkılarak temizleme metodunu kullanıyoruz. Plastik olan lavabo kanallarını kırmaya veya betonu delmeye hiç gerek olmadan çok sayıda pisliği ortadan kaldırabiliriz.

Aydınlı Su kaçağı Tespiti

Aydınlı tesisatçı duvar yüzeyinin kabarması, tavanda akıntı olması, kötü kokuların bina içinde yayılması, artan su faturaları gibi durumlarda su kaçağı tespiti yaptırmanızı önermekteyiz. Tabi ki bu örnekleri daha fazla arttırmak mümkündür. Kanal yapısı bozulan ve içindeki suyu tutamayan borulardan akıntıların olması normaldir. Atık kanallarında sistem kullanıldıkça temiz su borularında ise sürekli olmaktadır. Atık kanalı içindeki durumlarda yeteri kadar suyun gönderilmesi ile kamera ile de bir taraftan bakarak yerlerini bulabiliriz. Batarya ve musluk su borularında sızıntı yerini bulmak için ise dıştan ses dinlemeleri yapılabilir veya basınç testleri ile bulabiliriz. Kimyasal kullanımı veya borularda değişimin olması gibi adımlar bu analizden sonra uygulanır.

Tuzla Aydınlı tesisatçı yeni nesil ve doğal gaz ile ısınan radyatördeki soğuma problemine kalıcı çözüm için aynı gün İstanbul’da kimyasal kullanarak petekleri kırmadan petek temizliği yapmaktayız. Havlupan giriş kanallarını kullanarak veya kombi bağlantı ağızları ile gönderilen sıvıların içinde kirler ile birlikte tahliyesi hızlıca yapılabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ