tuzla içmeler tesisatçı

Tuzla İçmeler tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmetleri veriyoruz. Gider açıcı cihaz kullanarak tıkanıklık açma işlemlerini aynı gün içerisinde tamamlamaktayız. Kanalı açmak için kullanılan kimyasallar pimaş giderlerini tıkayabilir ve zarar verebilir. Atıkların kablolu kamera ile görüntülenerek oraya yönlendirilecek olan kıvrımlı açıcı başlık ile tamamen kurtulmanızı sağlamaktayız.  Robot cihazın bu aparatının belli bir ilerleme kapasitesi vardır ve her halükarda son kontrolleri ve gerçekten nesnelerin gidip gitmediğine bakarak gider taşkınını kesin önleme gibi amaçlarınıza hizmet vermekteyiz.

İçmeler Su Kaçağı Tespiti

İçmeler tesisatçı radyatör içerisindeki suların temizlenmesi işlemini sunmaktayız. Sular ile birlikte biriken kireçleri ve pasları da alarak tam anlamı ile mükemmel petek temizliği hizmeti sunuyoruz. Sıcak su sistemlere verilmesine rağmen ılık kalanları termal kamera ile dıştan biraz inceleme ile buluruz. Ortalama ısı değerlerini alırız. Havlupan veya içi çok kirli olan peteklerin cihaz bağlanarak temizlenmesi de dahil kimyasal eklemeleri ile tüm pisliklerin sızdırmadan alınmasını sağlarız. Isıların artırılması ve tasarruf oluşturucu sonuçların binanıza gelmesi mümkün olabilir.

Tuzla İçmeler tesisatçı aylık ödenen su faturasının sebebinin kaçak yapan su borusu olup olmadığını su kaçağı tespiti yöntemleri ile bulabiliriz. Ev ve iş yerleri içerisinde nemlenme sorunu, boyası devamlı akan duvar gibi belirtiler var mıdır? Bunların dışında ıslanan yüzey kalıntıları ve su seslerinin az da olsa duyulması gibi durumlarda bizi arayınız. Ekiplerimiz ses dedektörleri ile her yüzeydeki ses formlarını dinler ve sızma yerini sabitlemek için cihazın rakamsal sonuçlarını da göz önüne alır. Çok geçmeden suyu gece gündüz betonun içine akıtan su borularını cihaz kullanılması ile kırmadan bulabilir ve matkap ile oraya ulaştıktan sonra ilgili değişimleri yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ