ataşehir ferhatpaşa tesisatçı

Ataşehir Ferhatpaşa tesisatçı firmamız su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve makineli petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Ekibimiz ile artık günümüzde en ufak bir zararın bina içindeki tesisata işlenmesine izin vermeden hasarlı bölgeleri bulmak mümkündür. Su kaçağı tespiti hizmeti ile üst katınızdaki duvarların herhangi bir yüzeyinden gelen ıslaklığın ana sorununu bulabiliriz. Karşımızda illaki suyun döküldüğü daha zorlu olan yalnızca ıslaklığın belirgin veya çok az görünür düzeyde olması koşulunda bile çalışmakta sorun yaşamayan akustik ve termal cihazlarımız ile anında problemi bulmaktayız.

Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti

Ferhatpaşa tesisatçı olarak kimyasal kullanımı ile kireçleri sistemden ayırarak dışarı çıkartmak mümkündür. Biz bunu kırmadan yapabiliriz. Söz gelimi eğer demir borularda tıkanıklık varsa kimyasal kullanımı hayati değerde önemlidir. Bu çözücü maddeler devreye girerse zaten tadilat anlamında oluşabilecek hasarlarda ortadan kalkacaktır. Plastik borularda ise durum biraz daha farklıdır. Borular biraz gereksiz yere uzatılır, ek yerleri döşenir. Basınç makineleri kullanarak ses analizleri ve ses dalgalarını araştırma sonucunda suyun ilerleme şeklindeki hareketini dikkate alarak çıkardığı sesleri takip eden cihazımız ile nerede yoğunluk var ise hemen bulmaktayız.

Ataşehir Ferhatpaşa tesisatçı her zaman görev başında ve kış aylarında olsun veya farklı mevsimlerde daha peteklere yönelik her türlü işlemi yaptırabilirsiniz. Petek temizliği firmamız profesyonel ustaları ile merkezi sistem veya bireysel kombi tercihini yapmış veyahut diğer ısıtma sistemlerini kullanan daire sahipleri için özel kampanyalarımız vardır. Amacımız herkese bu hizmeti ulaştırmaktır. Peteklerdeki su dolaşım kanallarının sizler için tam bir şekilde inceliyoruz. Termal cihaz ile tüm yüzeydeki ısıları kontrol ederek nerelerde problem olduğunu görüyor ve bunlara yönelik temizlik cihazımız ile önlemler alıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ