ümraniye dumlupınar tesisatçı

Ümraniye Dumlupınar tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Sızan boruyu bulma uzmanlarımız ile en iyi araştırma cihazlarını kullanmaktayız. Su kaçağı tespiti çalışması esnasında kireç tabakasını bulmamız içinde saniyedeki suyun akıcılığındaki önemli düşüşleri bulmak son derece yeterli olacaktır, bir boru düşünün ve içerisinden su geçiyor. Kireçsiz tarafta seri şekilde ilerlerken bir santim çapa sahip kireçli bölmeye geldiğinde hızı yavaşlayacaktır. O esnada biraz ses çıkartır ve bir bunu cihazlar ile algılarız. Ayrıca kireç varsa delinme ihtimali yani kaçak da olabilir ve sızan sular için ayrı cihazlar ile yine tam tespit oluşturabiliyoruz.

Dumlupınar Su Kaçağı Tespiti

Dumlupınar tesisatçı ile pas ve kireç maddelerinin bulunduğu radyatörleriniz için en ileri teknik ve çözücü maddeler ile dışarı çıkartılmasını sağlayabiliriz. Oda sıcaklıkları düşen bir daire içinde veya komple apartmanda petek bakımı yaptırmanın kesinlikle en güvenli yönü petek temizliği işleminin yapılmasıdır. Rakamsal bazda servis ücretlerinin pahalı seviyelerde yer almaması, en uzaktaki ısınmayan soğuk odalarda bile sıcaklık artışının gözlenmesi son derece normaldir.

Ümraniye Dumlupınar tesisatçı binalarınızda yayılmakta olan koku tespitini en iyi şekilde yerine getiririz. Tıkanıklık açma ekiplerimiz ile duvar içlerinden veya herhangi farklı bölgelerden gelen istenmeyen kokuların kaynağının apartman içinde nereden kaynaklandığını boru içine aktaracak kameralar ile rahatlıkla bulabiliyoruz. Diğer taraftan direkt sizin hattınızdan kaynaklı ise robotumuzu kullanarak atık temizliği ve sürekli aktif olarak çalışan ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ