üsküdar sultantepe tesisatçı

Üsküdar Sultantepe tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktadır. Lavabo ve tuvaletin içinde su kaçağı tespiti işlemlerini doğru şekilde analiz edebiliriz. Günümüzde en çok rağbet gören teknikleri binalarda maddi kayıp oluşturmadan problemin nereden geldiğini ve çözüme odaklı makineler kullanımlardır. Şebeke suyu sızıntısı anlamak için basınç testi uygulaması ne kadar etkili ise ilgili borulara dair yüzeyde ses analizleri ile noktasal yerini de bulmak o kadar mantıklıdır. Bir nevi zamana karşı yarıştığımızı biliyoruz ve kullandığımız ekipmanlar anlık doğru kararlar ile hızlı sonuç almamızı sağlamaktadır.

Sultantepe Su Kaçağı Tespiti

Sultantepe tesisatçı kısa zaman içinde problemli halen gelen petek içi tıkanmaları gidermekte yüksek oranda başarılı olmaya devam ediyoruz. Petek temizliği firmamız ile doğal gaz kullanımı ve kombinin yakılmasından üretilen sıcak suyun daha uzun süre gitmesi yani petek içinde daha iletken hale dönüştürülmesi uygulanabilir ve hayali değildir. Tek gerekli olan petek içi tüm kanalların açık ve kireçsiz, çeşitli farklı maddeler ile kaplanmamış olmasını sağlamaktır. Bunun içinde kimyasalı basınçlı şekilde gönderdiğimiz temizlik cihazlarımız ile yapılması imkansız değil ve birkaç saat sonra farka belki siz bile inanamayacaksınız.

Üsküdar Sultantepe tesisatçı sistemlerimiz son teknoloji içerdiği için personelimizin özgüveni yüksektir. Tıkalı tuvalet sorununa son vermek için boş çabalar arasında klasik teknikler yer alır. Son teknolojik tıkanıklık açma ise daha ileri noktalardaki boru  iç çapında adeta hava girişi bile bırakmayacak düzeydeki atıkların çoğunu yok edecek silindirli bir kanal açıcı sistemlerimiz vardır. Yaşadığınız koku ve atık sorununa son verecek düzeyde işlemler yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ