üsküdar bulgurlu tesisatçı

Üsküdar Bulgurlu tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği, robotla su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işlemlerini sunmaktayız. Daire ve iş yerlerinin içlerini kirletmeden, su taşkınlarına sebep olmadan petek temizliği işlemleri uygulanıyor. Kombiler veya merkezi sistem ile ısı değişimlerine yol açan ısınma ve soğuma arasındaki farklar, genleşme faktörü gibi süreçler peteklerde kireçlerin üremesine neden olur. Çünkü suyun içinde zaten kireç var ve belli bir zamandan sonra açığa çıkmaktadır. biz bazı makineler ile petekleri sökmeden kireçleri yok etmenin formülünü sizlere sunuyoruz. Güçlü ve hemen etkisi olan çözücüler ısı yayılımı dengesini hemen yerine gelecektir.

Bulgurlu Su Kaçağı Tespiti

Bulgurlu tesisatçı ile sıklıkla kullandığımız gider görüntüleme ve kameralar ile giderden görüntü alınması ve atık türüne uygun başlıklar ile tıkanıklık açma girişimlerimiz vardır. Biz bazı tel ve farklı metaller ile rastgele boruda ne varsa ya ileri ya da geri şeklinde bir girişimimiz yoktur. Cihazın müdahalesinin mükemmel olması için kontrolleri de birlikte sağlıyoruz. Çok sayıda ev temizlik maddesinin lavaboya veya tuvalete direkt dökülmesi nedeniyle ve bazı etkileri de bunun yanına eklersek problem oluşturma ihtimali vardır. Lavabolar için yıkayarak kanalı temizleme girişimimiz olduğu gibi sırf tuvaletler için farklı bir cihaz ve dönerek iç maddeleri yok edecek kanal açıcı sistemlerimiz üstelik garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Üsküdar Bulgurlu tesisatçı kış aylarında su donması sonucu boru patlamasına karşı önlemler almaktayız. Buz tutması sonucu oluşan patlamalarda su kaçağı tespiti yapabilecek tekniklerimiz vardır. Kırılan boru içindeki buzun eritilmesi, vanaların kapatılması ve boruda kamera ile inceleme yapılması ve duvar içinde ise kesinlikle minimum tadilat ile son noktayı koyabiliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ