ataşehir mimar sinan tesisatçı

Ataşehir Mimar Sinan tesisatçı firmamız makineli petek temizliği, robotla su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işlemlerini sunmaktadır. Planlı ve özverili bir çalışma takvimi içerisinde su tesisatı sorunlarına aynı gün çözüm sunabilecek bir alt yapıya sahibiz. Sizden aldığımız bilgiler ve uzmanlarımızın araştırma yapması ile belirgin olan veya cihaz analizleri ile yeni sorunların bulunması dahil kapsamlı bir araştırmayı sunuyoruz. Duvardaki pul pul dökülen veya ıslanan yüzeylere araştırma yapılması için basınç testleri, ses dedektörü, metal borularda paslanma yerinin bulunmasında termal kamera, atık borular içerisine yönelik kameralı araştırma ve daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Su kaçağı tespiti için bizi aradığınızda cihazlarımızı kurup sızıntı yapan borunun yerini noktasal olarak buluyoruz.

Mimar Sinan Su Kaçağı Tespiti

Mimar Sinan tesisatçı ile atık borusu temizleme, iç kanallarındaki hasarlar nedeniyle pek verimli çalışmayan bölgeleri düzeltebilecek sistemlere sahiptir. Özellikle İstanbul’da kameralı tıkanıklık açma ve gider içi yaylı gözlem sistemlerinin kullanılması gibi bir kriter vardır ve aşırı bir ödeme olmadan herkesin ulaşabileceği bir tarife üzerinden sizlere sunuyoruz. Örneğin, cam kırıkları kanal içlerine yerleşti ve biraz çizdi, sızdırmasına neden oldu. Kameralar ile yerini bulur ve binadan en kestirme nereden ulaşabileceğimize karar veririz. Sonrasında parça değişiminde minimum tadilat sunarız. Bazen ise sırf atık maddeler kanalları doldurur ve açmak için bizim pratik olarak kıvrımlı yaylı başlığımız vardır ve cihaz elektrikli kablosundaki kısma takarak kanala gönderir ve bir kumanda paneli ile yavaş yavaş dönerek atıkları açması ve ilerletmesi gibi adımlar uygularız.

Ataşehir Mimar Sinan tesisatçı kalorifer sisteminde oluşan problemleri çözmek için petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Peteklerin en az 2 yılda bir temizlenmesi gerekmektedir. Bu aralıklarla temizlik işlemleri yapılmazsa petekler kısmi olarak ısıtmıyorsa artık tamamen ısıtmamaya başlar bu da sizin için kötü bir durumdur. Isıtmayan petek problemi ile karşılaştığınız zaman bizi arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ