ümraniye armağanevler tesisatçı

Ümraniye Armağanevler tesisatçı firması olarak kırmadan su arıza tespiti, robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği işlemleri sunmaktayız. Ekiplerimiz İstanbul’da su kaçağı tamiri ve kaçak yerinin bulunması konusunda robot cihaz ile su kaçağı tespiti yapmaktadır. Örneğin, zemindeki parkenin ıslak kalması ve parkeden su gelmesi gibi sorunlar varsa biz binanızda basınç testleri ile ilgili bölge ve alakalı yerlerin tamamen problemin boyutunu anlamak için kullanırız. Özellikle borudan damlayan sular gözle görünür yerde değil ise içten boru sızıntısını kapatacak kimyasal sıvı ürünleri kesin kesin netice alabiliriz. Borudan sızan sular gürültülü ise o zaman ses dedektörleri ile tam konumunu tespit edebiliyoruz. Bu sayede analizi parkeye zarar vermeden tamamlarken çalışma sonucunda bir ya da birkaç bölgedeki sızmaların yerleri için matkap müdahalesine geçebiliyoruz.

Armağanevler Su Kaçağı Tespiti

Armağanevler tesisatçı olarak pimaş tıkanmasına kesin çözüm ve gideri kırmadan temizlemek gibi adımları tıkanıklık açma cihazlarının kullanılması ile başarmaktayız. Tıkanan gideri en iyi şekilde açabilecek yöntem kesinlikle ilgili plastik gider boruları ve devamını yönelik kameralar eşliğinde ilerleyecek cihazların kullanılmasından geçmektedir. Bu yöntem ile gideri tıkayan saç, kıl yemek artıkları gibi maddelerin tamamen yaklaşık olarak birkaç metre şeklinde ilerleyebilmesi bile içindeki pislikleri kanalizasyona karışması için etkilidir. Tıkanmış pimaşların anında açılması için basınçlı su sistemlerinden yararlanırız. Ayrıca bu cihazların pimaş kanalları içerisinden gereçken en ufak bir yan etki veya zarar vermemesi gibi güzel gelişmelerin oluşması her zaman her zaman bina güvenliğini sağlayacak ve maddi kayıp oluşturmayacak türdendir.

Ümraniye Armağanevler tesisatçı olarak İstanbul’da petek temizliği sıvısı, kimyasalları kullanarak ve özel cihazlarımız ile güven içerisinde yeni gibi çalışabilir ve ısınabilir düzeye gelmesini sağlıyoruz. Özellikle peteklerin bu çalışma sonrasında ilk defa ısınması sırasında farkı sizde hissedebilirsiniz. Peteklerin havasını almak yerine içindeki maddelerin temizlenmesi için birkaç kablo ve bağlantıların sızdırmayacak şekilde yapılması ustalarımız ile hemen gerçekleşir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ