üsküdar kirazlıtepe tesisatçı

Üsküdar Kirazlıtepe tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme işlemleri yapmaktayız. Su kaçağı tespiti nasıl yapılır sorusuna hemen cevap verelim. Temiz ve atık su borularında sızıntı, delinme ve koku yapması gibi durumların belirtileri farklı olabilir. Örneğin, banyo musluğunu besleyen temiz su borusu delinirse güçlü bir ses açığa çıkacaktır ve bu kuvvet fayansları bile yerinden oynatabilir. Hemen önlem alınması için biz ses dedektörlerini kullanırken, eğer sıcak su borusu sızıntısı varsa termal kamera ile noktasal yerlerini bulabilir, matkap ile sıradaki işleme geçebiliriz. Eğer ki sorun bu derecede bir delinme değilse de su borusunun damlama yapması ise basınç testleri uygulanarak bu gizli su akıntısı durumuna karşılık plastik gider borularını içten kapatacak düzeyde kimyasal ilacın aktarımı çözüm olabilir.

Kirazlıtepe Su Kaçağı Tespiti

Kirazlıtepe tesisatçı firmamızca petek temizliği işlemleri ev, ofis kirlenmesine yol açmadan devam etmektedir. Merkezi ısıtma sistemi kullanan binalarda petek içi temizlik işleminin yapılması havlupan girişi ile olmaktadır. Peteklere çözücü kimyasalların gönderileceği ve petek içindeki kirliliklerin alınacağı iki bağlantı kablosu ve cihazın kireç, pas gibi maddeleri filtreleme yaparak ayrıştıracağı hazne ile 1-3 petek ortalama 1 saatte temizlenebilir. Bina içindeki sayısız kalorifer sistemi veya apartmandaki tüm dairelerde aynı işlemlerin yapılması için yeterince cihaza ve teknik elemana sahibiz.

Üsküdar Kirazlıtepe tesisatçı ile lavabo, banyo gider süzgecinin tıkanması ve içerisinde koku gelmesi gibi şikayetlerde lavabo içinden su püskürtme cihazımızın kullanılması ile anında açılması sağlanabilir. Ayrıca bizler tıkanıklık açma işlemlerinde kesinlikle eski türdeki çözümlerden yana değiliz ve bu şekilde de başarılı sonuçlar almaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ