ümraniye esenkent tesisatçı

Ümraniye Esenkent tesisatçı firmamız su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği işlemlerini sunmaktadır. Ustalarımız ile gider borusundan gelen koku ve bunu önlemek için pratik çözümlerin tamamı tıkanıklık açma işlemleri ile sunulmaktadır. Bazen atıklar gider içindeki temiz suyun üzerine çıkabilir ve koku yayılımı artar. Bazen ise gider borusu kırılması, damlatması sorunu vardır ki bunu da iç bölgelere yani atık kanallarına kamera göndererek yerlerini tamamen bulmaktayız. Parça değişimi şarttır, yalnız bu çalışma ile maddi kayıp en aza indirilmekle birlikte, sigorta acente ve duvar ustası desteği sunduğumuzu yazalım. Pratik gider borusu açma yöntemleri arasında mutfak giderinin açılması örneğini verecek olursak bizim uyguladığımız basınçlı su ile lavabo kanalını içten yıkama işlemi iken, eğer ki tuvalet kanalını tamamen temizleme gibi bir çalışma olacaksa orada atığı delecek, ilerletme anlamında mükemmel sonuçlar üretebilecek sistemlerimizi kullanmaktayız.

Esenkent Su Kaçağı Tespiti

Esenkent tesisatçı ile 4 mevsim petek temizliği hizmetimiz devam etmektedir. Artık her kış aylarında oda sıcaklıklarının düşmesine ve buna çözüm olarak kombi ısı değerlerinde artış yapma gibi eğilimlere girmenize gerek yok. Tarafımızca mükemmel şekilde cihazlar yardımı ile peteklerin iç temizliğinin yapılmasını sağlayın ve ilk su ısıtma işleminde peteklerin ne kadar ısındığına sizde şahit olun. Daha az doğal gaz faturası ödemesi için yapılması gerekenleri merak ediyorsanız bizleri arayınız.

Ümraniye Esenkent tesisatçı ile ofis, apartman dairesi, atık su kaçağı tespiti cihazı ile hasar vermeden bulma ve onarma işlemlerimiz devam etmektedir. Damlayan su borusunu basınç testleri ile bularak bazı damlama noktalarını kapatabilecek kimyasallar ile yeniden kusursuz çalışmasını sağlayabiliriz. Delinen boruları ise çıkan su seslerine yönelik bazı takip mekanizmaları ile araştırarak değişim işlemini mümkün olan en az maddi kayıp neticesinde yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ