kuştepe tesisatçı

Kuştepe tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve kameralı su kaçağı bulma servisleri sunmaktadır. Paslanmış su kaçıran metal boruları bulan firmayız. Paslanma, çürüme yapan metal, demir su borusunda kaçak bulma sistemlerinde öncelikle suyun basıncına bakılır ve ilgili kata giderek, zemine yerleştirilen ve banyo gibi alanlarda kullandığımız ses dedektörü ile verileri inceleriz. Tesisatın tam olarak sızma alanı su kaçağı tespiti sistemleri ile bulunabilir ve kaçağın plastik borularda onarımı gibi parça değişimi her zaman olamayabilir. Demir borularda paslanan alanların görülmesi ve metal, demir su boru tesisatlı evi plastik su borusu ile değiştirme veya paslanma alanı kadar onarım gibi pek çok seçeneğimiz bulunmaktadır.

Kuştepe Kameralı Tesisat Ustası

Şişli Kuştepe tesisatçı petek koruyucu sıvılı petek temizliği servisiyiz. Yıkama sıvısı temizleme, peteğin içini koruyan sıvı ise korozyon, çürümeye karşı önlem amaçlıdır. Su sıvının zararı olmadığı gibi radyatör vanalarının rengini metalik rengine çevirir, ilk günkü gibi verimli kullanmanıza yardımcı olur. Petek tesisat temizliği için su tankı mevcut olan cihazımıza kirlilik seviyesine göre uygun miktarda sıvı ilaç ekler ve basıncı ayarlanmış şekilde tesisata gönderilirken, bir taraftan kirli suların içindeki kireç, pas ile birlikte çekilmesi ve cihazımızda toplanması sağlanır. Kısa sürecek çalışma olmasına rağmen iki seneye kadar tesisatın sıcak halde ısınmasının önünü açmaktadır.

Kuştepe tesisatçı çöken, tıkanan gideri onarma işlemi yapan firmayız. Çöken tesisat giderini yenilemek gerekebilir ve doğru noktayı bulmak için süzgeç kapağı veya atık birleşim borularında pimaşa geçecek kamera ile bakılmasını yapmaktayız. O tahliye borusunda tıkanma sonraki kullanımlarda bulunan yeri su içinde bırakabilir ve sorunu görerek çözüme gideriz. Tıkanıklık açma cihazındaki özel çelik yayın cihaz ile güç verilmesi sonucunda atıkları parçalaması, gerektiğinde yabancı cisimlerin geri çekilmesini sağlaması gibi pek çok adım eşliğinde sorunların kırma dökme olmadan temizlenmesi de mevcuttur. Şişli Kuştepe tesisatçı firmamızdan bu hizmetleri almak istiyorsanız en kısa sürede telefon numaralarımızdan bizleri arayabilir ve servis oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ