şişli gülbahar tesisatçı

Şişli Gülbahar tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve cihazla su kaçağı tespiti servisleri sunmaktadır. Peteklerin içerisinde kireç, tortulaşma ve pas peteğin orta ve üst tarafların ısınmasına engel olur. Elimizdeki makine ve ilaçlarla biriken bu yabancı maddeleri temizleyerek peteğin tekrardan eskisi kadar ısınmasını sağlıyoruz. Tesisatın içerisine verdiğimiz basınçlı suyun içerisinde koyduğumuz kimyasal ilaç sayesinde peteklerin iç taraflarında biriken çamurlaşmayı yok ederek peteği eski performansına kavuşturuyoruz. Kullandığımız bu kimyasal ilaç sayesinde petek eskisi kadar içerisinde yabancı bir cisim bulundurmamış olacaktır. İki yıl da en az bir kez kombi petek temizliği servisi almak için firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Gülbahar Kameralı Tesisat Ustası

Gülbahar tesisatçı firması olarak mutfak lavabosuna atılan yemek artıkları ve yabancı cisimler lavabonun tıkanmasına neden olur. Robot cihazlarla tezgahın altından verdiğimiz kameralı cihazımız giderin içerisindeki tıkanıklığın nereden kaynaklandığını bize monitörden gösterecektir. Tıkanıklık açma sonrasında cihazımızın ucundaki yayla sıkışıklığın neden olduğunu artıkları parçalayarak borunun tıkanıklığını açmaktayız. Vereceğimiz basınçlı su tesisatın içerisinde giderek tesisatı temizleyecektir.

Şişli Gülbahar tesisatçı su kaçaklarında ilk başta suyun sıcak su da mı yoksa soğuk suda mı olduğuna bakılır. Bunu da kimyasal ilaçlarla anlarız. Tesisata verdiğimiz kimyasal ilaç kaçağın sıcak suda mı soğuk suda mı olduğunu bizlere gösterir. Plastik borularda meydana gelen kaçak genleşme ve sıcaklıktan, demir borularda meydana gelen kaçak ise çürümeden dolayıdır. Bu saydıklarımızı bulduktan sonra kırık boru testi yapabiliriz. Su kaçağı tespiti servisi için bizlerle en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ