güngören güven mahallesi tesisatçı

Güngören Güven Mahallesi tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı bulma, robotla tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. Kameralı robot cihazlarla tuvalet açma, lavabo açma ve gider tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Her türlü tıkanıklığı kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vererek açmaktayız. Tuvalet ve lavabolara atılan havlu kağıtlar, yemek artıkları gibi şeyler giderleri tıkamaktadırlar. Bu gider tıkanıklıklarını açmak için gider açma cihazını kurtarmaktayız. Kameralı cihaz sayesinde tıkanıklığın yerini kolayca bularak açmak için işlemlere geçmekteyiz. Açıcı yay aparatı tıkanıklığın olduğu bölgeye göndererek dönme gücü sayesinde sıkışmış ve sertleşmiş atıkları tesisattan aşağı atıyoruz.

Güven Mahallesi Kameralı Tesisatçı Telefonları

Güven Mahallesi tesisatçı kombi petek temizliği yapan firmayız. Çamur, kireç ve tortu yüzünden sıcaklığın ve devir daimin azalması normaldir. Petek temizleme zamanının ertelenmesi gereğinden fazla yan etki oluşturur. Kombi petek temizliği işleminde peteğin sökülmesin gerek kalmadan özel filtreye sahip cihazımızda suyun toplanması ve içindeki maddeleri yok etmesi ve ilaçla peteği yıkamayı bir arada yapıyoruz. Yeni nesil cihazlarımız ile 1-2 saat içerisinde kireçli ve çamurlu peteğin içerisini temizleyerek, temiz su ve koruyucu ilaç ilave ederek tesisatın kaliteli ve tasarruflu ısınması için çaba gösteriyoruz.

Güngören Güven Mahallesi tesisatçı lavabo altı su kaçırmasını çözen firmayız. Lavabo seramiği, taşı çatlamış ise su kaçağı tespiti ekibimiz o noktaya macun çekebilir. Bazen duvar içinden su kaçıran lavabo temiz su borusu olabilir ve alt kata akabilir, bu durumda basıncını ölçeriz ve sızdırıyor ise boyutuna göre yerini tam olarak görüntüleyebilecek dedektör ile bulunması veya tesisatın içini ilaçla kapatma tekniği ile sorunu durdurabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ