cankurtaran tesisatçı

Cankurtaran tesisatçı firmamız makineli tıkanıklık açma, kameralı su arıza tespiti ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktadır. Ev ve iş yerlerinde meydana gelen su sızıntılarını kameralı cihazlarla görüntüleyerek su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Su kaçaklarında önemli olan kaçağın bulunduğu gibi profesyonel bir tesisatçıdan yardım alınması gerektiği bilinmektedir. Çünkü kaçak geciktiği zaman su borusunda daha büyük çatlaklar ve kırılmalar meydana gelmektedir. Bunların önüne geçmek için zamanında yapılan kaçak tespiti çok önemlidir.

Cankurtaran Tesisat Ustası

Fatih Cankurtaran tesisatçı bodrum, zemin kat tıkanıklık açıcı firmasıyız. Hangi katta olduğunuz tabi ki işimizi yapmamız için engel değildir. Gider içerisinde atıklar geri basma yapmasını sağlar ve evinizdeki örneğin tuvalet taşmaya başlayabilir. Tuvalet geri basması kesin çözümü için tıkanıklık açma robotu ile gider kontrol edilerek atığı parçalayarak ufalması ile hareketini sağlayacak açıcı cihazın kullanılması gerekir. Giderin çapı ve ne olduğuna bağlı olarak banyo gideri dahil pek çok atık kanalı içerisinde bu işlem uygulanabilir ve olası bir su sızıntısı sorunu da kamera ile kontrol edilebilir.

Cankurtaran tesisatçı peteklerde biriken yabancı maddeleri makineli cihazlarla temizleyen firmayız. Kış günlerinde en çok ihtiyaç duyulan şeylerden bir tanesi ısınmaktır. Ama bazen ne kadar istesek bile peteklerden istenilen verimi alamadığımız için ısınamıyoruz. Bu ısınma problemini çözmek için firmamız kombi petek temizleme servisi vermektedir. Bu hizmetle beraber petekleriniz hiç ısınmadığı kadar ısınacak ve istenilen verimi fazlasıyla alacaksınız. 0551 231 83 55 numaralı telefondan Fatih Cankurtaran tesisatçı firmamızla iletişime geçebilirsiniz ve istediğiniz zaman evinize servis açmamızı isteyebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ