balat tesisatçı

Balat tesisatçı servisi olarak kırmadan tıkalı gider açma, kombi petek temizleme ve robotla su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktayız. Tıkanıklık açma firmamız herhangi bir binadaki atık kanalında tıkanıklığa ne iyi gelir ve tıkanıklık açma nasıl yapılır gibi merak edilen konulara yardımcı olmak istemekteyiz. Bahsettiğimiz boruların yapısı plastik olup, aşırı lağım atığı taşıma kapasitesi yoktur ve kılcal çatlaklar zamanla oluşabilir. Bir kamera ve kablo eşliğinde sızdıran yerler ve o birikmeleri görebiliriz. Aynı zamanda bu kablolar ile açıcı başlıklar rahatlıkla her türlü kanalda çalışabilir ve dönerek ilerleme gibi özellikleri olan çok sayıda cihaz ünitesi ile rögar yani çok uzağa kadar atıkların gönderilmesi yapılabilir.

Balat Kameralı Su Tesisat Ustaları

Fatih Balat tesisatçı kameralı robot cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veren firmayız. Su kaçaklarının yerini bulmak eskisi dönemler bir hayli zordu. Çünkü teknolojinin yetersizliği yüzünden her taraf kırılıp dökülüyor yine de bazen su kaçağı bulunamıyordu. Simdi ki zamanda firmamızın da kullandığı kameralı cihazlar en çok tercih edilen su kaçağı bulma yöntemlerinden bir tanesi durumuna geldi. Bu cihaz tespit aşamasında duvar veya zemini kırmadan kaçağın yerini bize göstererek onarım için yapılacak zamanı kısıtlıyor. Su sızıntılarından hızlı, kolayca ve pratik yollarla kurtulmak için bizlerle iletişime geçiniz.

Balat tesisatçı peteklerde soğukluk olmasını düzeltebiliriz. Peteklerin soğuk olmasının nedeni su akışını kesen kireç gibi maddelerdir ki kombiniz varsa filtresini de bir vakit sonra tıkayacaktır. O maddelerden kurtulmak için petek temizliği ekibimizi aramalı ve tük petekleri kapsayacak şekilde ön yıkama, ilaçlı petek temizleme işlemi ile devir daim sırasında tüm maddeleri cihazımızın içerisinde kalmasını sağlayalım. Bu temizlik sonunda petekleriniz eskisinden daha iyi ısıtarak düşük enerji harcayarak çok fazla tasarruf sağlayacaksınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.
BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ